Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 02-04-2016 01:44

No faktycznie, te lepsze nagrody mocno podrożały


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Scoobyx - 02-04-2016 10:23

To było do przewidzenia. Im więcej użytkowników i więcej punktów, tym droższe nagrody Smile
Troszkę szkoda że aż o tyle procent, bo liczyłem na iPada, a tutaj jeszcze trochę trzeba sobie dozbierać impreza


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 02-04-2016 10:40

Ja bym powiedział, że po części jest to też, że nie wyrabiają z kasą na nagrody i chcą ukrócić części możliwość zgarnięcia.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 02-04-2016 11:28

Jedyny powód podwyżki cen to zachęcenie użytkowników do zapraszania znajomych do Gokano. Ceny giftcardów urosły minimalnie Smile Warto wspomnieć, że nie było podwyżki cen od początku naszego istnienia, a jesteśmy z Wami od maja 2015 roku Wink
Najlepsi uczciwi użytkownicy mają 5 cyfrowe wyniki GN.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 02-04-2016 11:50

@[Gokano.com] My nie mamy nic przeciwko, gdybyście dali jakąkolwiek informacje z podwyżką w panelu informacyjnym. A tak to liczyliście, że przejdzie to bokiem Wink

1. Dodacie w panelu datę zdobycia nagrody lub miesiąc, w którym się zdobyło? Bo mając ich więcej można zapomnieć Wink Dotyczy to późniejszych pytań o wysyłke z danego msc itp.

2. Kiedy zostaną wysłane koszulki za Gold Membera?

3. Dostanę obiecany upominek za sygnaturki Gokano? Posłałam dane na maila, który podaliście ([email protected]) jakiś czas temu i zero odzewu Tongue

Licze na odpowiedzi, pozdrawiam Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 02-04-2016 12:59

to i ja się zapytam kiedy dostanę koszulkę wygraną na restocku w grudniu facepalm na maile nie odpisujecie a zaraz będzie 4 miesiąc czekania beka


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 02-04-2016 14:44

(02-04-2016 11:50)Roxi5017 napisał(a):  @[Gokano.com] My nie mamy nic przeciwko, gdybyście dali jakąkolwiek informacje z podwyżką w panelu informacyjnym. A tak to liczyliście, że przejdzie to bokiem Wink

1. Dodacie w panelu datę zdobycia nagrody lub miesiąc, w którym się zdobyło? Bo mając ich więcej można zapomnieć Wink Dotyczy to późniejszych pytań o wysyłke z danego msc itp.

2. Kiedy zostaną wysłane koszulki za Gold Membera?

3. Dostanę obiecany upominek za sygnaturki Gokano? Posłałam dane na maila, który podaliście ([email protected]) jakiś czas temu i zero odzewu Tongue

Licze na odpowiedzi, pozdrawiam Wink


Serio? Smile Nie jesteśmy tak głupi, żeby myśleć, że nikt nie zauważy takiej sprawy. To było oczywiste, tak samo jak sam fakt, że ceny prędzej czy później trochę podskoczą, a i tak ten skok w górę jest niewielki.

Dużą część koszulek, czy to gold memberów, czy tych z restocków nadrobimy jeszcze w tym miesiącu.

I oczywiście, że dostaniesz upominek, zgodnie z obietnicą.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Marakuja - 02-04-2016 22:58

Przydałoby się więcej form zarabiania punktów


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 03-04-2016 05:24

Aha wygrałem koszulkę w grudniu i być może ją w kwietniu dostanę? Big Grin albo w maju Big Grin ja pier*ole Big Grin
po ch*j był ten sent w lutym?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - ksipa - 03-04-2016 20:26

no fajnie, brakowało mi 9 pkt do gopro i nagle taki numer...