Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 07-03-2016 18:31

Może dlatego, że nikt nie miał problemów z działaniem strony to nagrody tak szybko poszły. Chyba, że było dużo mniej nagród lub ktoś udostępnił jakiegoś bota, bo to był super błyskawiczny restock. Mowa oczywiście o drogich nagrodach.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - soszka2000 - 07-03-2016 18:33

Karty G2A były dostępne ?
5$ udało się zdobyć


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - kialux - 07-03-2016 19:24

Polowałem na telefon Samsung, miałem włączony alarm na kilka sekund jak coś zmieni się na stronie. 18:02:50sek zaczynam wpisywać. 5sek pozniej OUT OF STOCK 4


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 07-03-2016 21:02

(07-03-2016 18:31)Spyrek napisał(a):  Może dlatego, że nikt nie miał problemów z działaniem strony to nagrody tak szybko poszły. Chyba, że było dużo mniej nagród lub ktoś udostępnił jakiegoś bota, bo to był super błyskawiczny restock. Mowa oczywiście o drogich nagrodach.
Zgarnąłeś coś dobrego tym razem ? Big Grin
Mi niestety umknęło gopro, przez fail, a już dane całe wpisane miałam Sad Na pocieszenie mam 5$ PP Wink

@Rayden Też kiedyś go chciałam, ale jak poczytałam o cenach wkładów do aparacika to się wyleczyłam Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 07-03-2016 21:12

Miałem formularz do $50 wypełniałem go nawet, ale znalezienie gry w LoLu wyskoczyło mi na ryj i nie zdążyłem facepalm


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 07-03-2016 21:26

(07-03-2016 21:02)Roxi5017 napisał(a):  
(07-03-2016 18:31)Spyrek napisał(a):  Może dlatego, że nikt nie miał problemów z działaniem strony to nagrody tak szybko poszły. Chyba, że było dużo mniej nagród lub ktoś udostępnił jakiegoś bota, bo to był super błyskawiczny restock. Mowa oczywiście o drogich nagrodach.
Zgarnąłeś coś dobrego tym razem ? Big Grin
Mi niestety umknęło gopro, przez fail, a już dane całe wpisane miałam Sad Na pocieszenie mam 5$ PP Wink

@Rayden Też kiedyś go chciałam, ale jak poczytałam o cenach wkładów do aparacika to się wyleczyłam Tongue

Wiem Roxi, wkłady są cholernie drogie. Jednak często na alliexpres są przeceny, gdzie można 20 wkładów za 30zł dostać, a to już nie jest aż tak dużo Smile Ale i tak pewnie pójdzie na allegro. Zobaczymy.

Chociażby tutaj: Wkłady Instax Mini 8 za 7,49$.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 08-03-2016 01:05

(07-03-2016 21:02)Roxi5017 napisał(a):  
(07-03-2016 18:31)Spyrek napisał(a):  Może dlatego, że nikt nie miał problemów z działaniem strony to nagrody tak szybko poszły. Chyba, że było dużo mniej nagród lub ktoś udostępnił jakiegoś bota, bo to był super błyskawiczny restock. Mowa oczywiście o drogich nagrodach.
Zgarnąłeś coś dobrego tym razem ? Big Grin
Mi niestety umknęło gopro, przez fail, a już dane całe wpisane miałam Sad Na pocieszenie mam 5$ PP Wink

@Rayden Też kiedyś go chciałam, ale jak poczytałam o cenach wkładów do aparacika to się wyleczyłam Tongue

@Roxi5017 niestety tym razem nic. Tańszych nagród nawet nie próbowałem. Poprawka serwerów mi przeszkodziła Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - xavi512 - 08-03-2016 13:43

Doszedł właśnie głośnik JBL.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Tiger_GG - 08-03-2016 22:01

Oby następnym razem się udało, za to na pocieszenie karta SD z grudnia przyszła.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 08-03-2016 22:12

(08-03-2016 13:43)xavi512 napisał(a):  Doszedł właśnie głośnik JBL.

Zdjęcia ludzie zdjęcia! impreza