Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 24-02-2016 22:18

Raczej takich informacji nie dostaniesz. Zapewne jest ich kilka sztuk, ale żeby wygrać, trzeba mieć sporo szczęścia.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Qwik - 25-02-2016 11:24

Na razie to szkoda sobie głowę zawraca ta strona dopóki nie wyślą nagród.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adrix1234 - 25-02-2016 12:36

Nom szkoda sb głowy zawracać czekam już na nagrodę 2 msc i nic sent już dawno mam nie odp na moje meile ani na fb to widzę ze nieźle w kuleczki lecą Smile
[/align]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 25-02-2016 13:16

Póki co nasuwa mi się tylko jedno Wink





RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Kryspin - 25-02-2016 13:55

Restock 7 marca


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CraftRidersPL - 25-02-2016 16:23

kolega wyżej już napisał, restock 7 marca, a mi zdaje się że serwis jeszcze funkcjonuje Tongue
spróbuje coś wyłapać, powodzenia na restocku


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 25-02-2016 20:47

Kolejny restock się zbliża, a nagród z grudnia nadal nie ma. Oj zaległości sobie robią.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adrix1234 - 25-02-2016 22:29

Nagrody z marca dostaniecie na wakacje


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 25-02-2016 23:30

co z moją nagrodą? Od dwóch tygodni jest "Sent" Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 27-02-2016 14:31

All gift cards and paypal money from January Restocks will be send at the beginning of next week Smile
And the rest of the prizes at the end of next week.