Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Obamakiller - 14-02-2016 13:04

Ktoś dostał kartę już mam sent nadal ?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 14-02-2016 15:11

Wszystkie Gift cardy zostały wysłane. Jeśli macie SENT to koniecznie sprawdźcie maila. Jeśli nie dostaliscie od nas żadnej wiadomości to proszę o kontakt na company@gokano od razu z mailem gokano i przedmiotem, który powinniście otrzymać. Może zwyczajnie wasz serwer pocztowy odrzuca od nas maile. Nie wysyłamy gift cardów w wersji fizycznej. Wszystko idzie mailowo.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 15-02-2016 00:10

Potwierdzam. Wszystko ładnie doszło, dzięki Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Obamakiller - 15-02-2016 12:08

Napisane , czekam na odpowiedź bo karty nadal nie mam :/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 15-02-2016 18:44

(15-02-2016 12:08)Obamakiller napisał(a):  Napisane , czekam na odpowiedź bo karty nadal nie mam :/

Dostaliśmy w tej sprawie wiadomość tylko od jednej osoby, więc podejrzewam, że to Ty. Odpowiedzieliśmy na twoją wiadomość ale w związku z tym, że masz maila na outlook to nie wiem, czy ta odpowiedź dojdzie. Musimy to wyjaśnić, ponieważ outlook chyba nie przepuszcza od nas maili.

Tak czy siak znalazłem w wysłanych mailach wiadomość z kodem wysłanym do Ciebie, więc mam pewność, że nie zostałeś przypadkowo ominięty i kod czeka na Ciebie Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - fabian51 - 15-02-2016 19:16

a co z nagrodami rzeczowymi z grudnia ?? niektorzy juz maja sent to co to wogule znaczy
juz wyslaliscie czy dopiero bedziecie wysylac


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 15-02-2016 19:22

(15-02-2016 19:16)fabian51 napisał(a):  a co z nagrodami rzeczowymi z grudnia ?? niektorzy juz maja sent to co to wogule znaczy
juz wyslaliscie czy dopiero bedziecie wysylac

To znaczy, że nagroda jest potwierdzona i niedługo zostanie wysłana.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Obamakiller - 15-02-2016 20:39

Dziękuje wszystko pięknie doszło Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 15-02-2016 23:40

(15-02-2016 19:22)Spyrek napisał(a):  
(15-02-2016 19:16)fabian51 napisał(a):  a co z nagrodami rzeczowymi z grudnia ?? niektorzy juz maja sent to co to wogule znaczy
juz wyslaliscie czy dopiero bedziecie wysylac

To znaczy, że nagroda jest potwierdzona i niedługo zostanie wysłana.
Sent powinna oznaczać, że wysłano tak jak tłumaczenie słowa, a nie zostanie...
Ileż można czekać... Wink
Mam nadzieje, że wysłali i nie czekam na marne Wink
4-6 tygodnia (czas na wysyłkę) od grudnia już minęło, więc innej opcji nie widzę Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Spyrek - 16-02-2016 01:19

(15-02-2016 23:40)Roxi5017 napisał(a):  
(15-02-2016 19:22)Spyrek napisał(a):  
(15-02-2016 19:16)fabian51 napisał(a):  a co z nagrodami rzeczowymi z grudnia ?? niektorzy juz maja sent to co to wogule znaczy
juz wyslaliscie czy dopiero bedziecie wysylac

To znaczy, że nagroda jest potwierdzona i niedługo zostanie wysłana.
Sent powinna oznaczać, że wysłano tak jak tłumaczenie słowa, a nie zostanie...
Ileż można czekać... Wink
Mam nadzieje, że wysłali i nie czekam na marne Wink
4-6 tygodnia (czas na wysyłkę) od grudnia już minęło, więc innej opcji nie widzę Wink

Mówię z własnego doświadczenia, po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość Big Grin