Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 26-07-2015 19:59

Jest tyle rzeczy do wyboru, myślę sobie którą rzecz bym chciał, i wtedy przypominam sobie że już mam :v Ale nagrody teraz też są ciekawe, lecz czekam na więcej


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 26-07-2015 20:35

Dlaczego jeszcze 2 dni temu miałem 12 zaproszonych znajomych, wczoraj już tylko 10, a dzisiaj 9?
Mieli potwierdzone maile.
Oczywiście nie robiłem żadnych fake kont.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Brzocha23 - 26-07-2015 21:42

@Up, też tak mam, wczoraj 10, dzisiaj 6, mimo, ze w zakladce są wszyscy cały czas. Podejrzewam, że jakoś weryfikują refów. Mi to nawet na rękę. Wole teraz stracić refów, niż później po zamówieniu nagrody dowiedzieć się, że jej nie dostanę Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mercz - 26-07-2015 21:52

Miałem to samo. Może z jakichś przyczyn ich nie uznało. Może użyli e-mail 10 minutowy?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 26-07-2015 22:55

A ja już ich nie mam w zakładce, z tego co pamiętam żaden nie użył 10 minutowego maila


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 27-07-2015 07:07

Ja miałem wczoraj 29 i zmniejszyło mi się do 27 - odpowiedź jest prosta. Przedstawię wam wiadomość z informacją o tym zajściu Wink

"Usuwamy wszystkie konta, na których nie było żadnej aktywności, po zakończeniu damy post na fanpage z informacją o tym."

Z tego powodu zmniejszyła się wasza ilość osób zaproszonych "tak zwanych refów"

Załączam wiadomość na fanpage Gokano:

"Today we terminated approximately 80.000 fake/inactive accounts. For this reason, dishonest users lost their points and Gold Member ranks but their accounts have not been banned. Use your second chance wisely and gather your points the right way"

Tak ogólnie rzecz biorąc to wiele informacji itp na oficjalnym fanpage gokano :

https://www.facebook.com/Gokanocom

Pozdrawiam Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 27-07-2015 10:42

ehhh szkoda bo żadnych fejków nie miałem, musieli być nie aktywni Undecided


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mancini - 28-07-2015 14:44

Chciałem założyć konto w Gokano, ale podawać imię i nazwisko..myślicie że nie ma co się bać o te dane ?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mercz - 28-07-2015 14:57

(28-07-2015 14:44)Mancini napisał(a):  Chciałem założyć konto w Gokano, ale podawać imię i nazwisko..myślicie że nie ma co się bać o te dane ?

Potrzebują te dany aby móc wysłać nagrodę.

Jak ma przyjść do Ciebie paczka, jakbyś miał na imię ""Zbyszek Kowalski", a bys podal "Michał Florek"? Potrzebują po prostu tego.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mancini - 28-07-2015 15:01

To wiadome Mercz ale mogli by o nie pytać dopiero podczas wysyłki. Ale okej rozumiem.