Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 05-01-2016 14:43

Przed świętami zamówiłem koszulkę dla dziewczyny i listonosz przyniósł paczkę dopiero wczoraj. Po świętach, przed sylwestrem w ogóle nie widziałem u siebie listonosza. Dlatego napisaniem ze będzie po nowym roku Wink

Na jaką rzecz czekacie?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 05-01-2016 18:55

(05-01-2016 14:43)Koja napisał(a):  Przed świętami zamówiłem koszulkę dla dziewczyny i listonosz przyniósł paczkę dopiero wczoraj. Po świętach, przed sylwestrem w ogóle nie widziałem u siebie listonosza. Dlatego napisaniem ze będzie po nowym roku Wink

Na jaką rzecz czekacie?

Ta to fajnie nam mówisz. Bo ja status wysłanej nagrody mam na koncie od 5 grudnia. Minął dokładnie miesiąc.

Ja czekam na myszkę Roccat Lua, ale raczej się już nie doczekam.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 05-01-2016 23:19

(05-01-2016 18:55)CrisPL napisał(a):  Ta to fajnie nam mówisz. Bo ja status wysłanej nagrody mam na koncie od 5 grudnia. Minął dokładnie miesiąc.

Ja czekam na myszkę Roccat Lua, ale raczej się już nie doczekam.

U mnie na paczce była data wysłania chyba 12.12. Poszukaj w temacie bo tego samego dnia ludzie pisali, że dostali kody na steam/amazon przez maila. W okresie świątecznym na poczcie jest zapierdziel, więc to też opóźnia czas dostawy


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - 19kuba08 - 05-01-2016 23:29

ja tak samo na roccat lua Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mazurex1 - 06-01-2016 12:41

A ja czekam na SteelSeries 3H i też ni widu ni słychu Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 06-01-2016 13:02

Bezpieczniej zamawiać rzeczy internetowe


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Dante_/ - 06-01-2016 18:04

Kiedy będą możliwe do "wypłacenia" 5$ steam?! ( Jak i inne rzeczy, bo wszystkiego aktualnie nie ma od paru dni. )


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 06-01-2016 18:09

Nie jestem sherlockiem ale pewnie na restocku


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 07-01-2016 00:29

(06-01-2016 18:04)Dante_/ napisał(a):  Kiedy będą możliwe do "wypłacenia" 5$ steam?! ( Jak i inne rzeczy, bo wszystkiego aktualnie nie ma od paru dni. )

Głupota się szerzy. Czytałeś coś w ogóle na temat serwisu? Restock tylko restock.

@edit

Dotarła!

[Obrazek: normal_IMG_20160107_144028.jpg]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mazurex1 - 07-01-2016 17:15

Moje słuchawki też dzisiaj dotarły zaraz wylądują w galerii Smile