Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zaperr44 - 28-12-2015 14:25

Te serwery to faktycznie są chyba na ziemniakach postawione jak nie gorzej..


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 28-12-2015 14:36

(28-12-2015 14:25)Zaperr44 napisał(a):  Te serwery to faktycznie są chyba na ziemniakach postawione jak nie gorzej..

Nie przepraszali za nie więc są zadowoleni z takiej ilości użytkowników i albo je naprawią w najbliższym czasie albo tak zostanie, na wieki wieków... Ja nadal czekam na polską administracje bo już ich ze 2 tygodnie nie ma na forum jak nie więcej :/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 28-12-2015 16:38

Zapraszam do wątku o sygnaturkach Wink
http://zarabiam.com/Temat-Sygnaturki-dla-Gokano-3-wersje-126348

Mile widziane repki, jeśli się Wam podobają Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adios123 - 29-12-2015 18:01

Nadal nie ma nagrody ;/ Myślę, że już to przepadło ;/


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 29-12-2015 19:59

Ja już do takiego wniosku doszedłem przed świętami. I szczerze po tym restocku to nie wiem czy jest sens dalej się w to bawić.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - 19kuba08 - 30-12-2015 00:37

u mnie również brak (roccat lua) i narazie zaprzestaje zabawy z tym serwisem dopóki nie dostanę nagrody.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 30-12-2015 16:30

Jak to mówią mija pół roku i serwisy z nagrodami się sypią. Komentuje ich na facebooku co z moją nagrodą, a ci udają, że tego nie widzą. Odpisują tylko na te, które im się podobają.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 30-12-2015 16:48

Zobaczymy czy z tego restocku dojdą Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 30-12-2015 17:43

Ja zamawiałem Steam Gift Card i doszła, więc może lepiej zamawiać te nagrody które dochodzą e-mailem.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BartekP - 30-12-2015 23:42

Ja także steam gift card ;d

Jedna doszła drugą zamówiłem teraz ;d