Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 27-12-2015 22:19

Gokano w styczniu planują zorganizować dwa restocki Huh Widzę bardzo ambitnie Jerk


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 27-12-2015 22:25

(27-12-2015 21:54)Obamakiller napisał(a):  Mi odpisali na fb tak jak spytałem się o moją kartę steam 5$ ------------- "Hej, nagrody z 30 listopada pewnie beda wysylane 1-15 stycznia jakos"

Trochę to dziwne szczególnie dlatego, że mam status SENT.

2 restocki? Odkupienie win? xD


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 27-12-2015 22:36

Co z tego jak serwery są gów***ne


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rayden - 27-12-2015 22:47

Może chcą się zrehabilitować po tych dwóch nieudanych (zależy dla kogo) restokach Smile No nic, poczekamy, zobaczymy Cool


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 27-12-2015 22:47

Skończcie biadolić, bo to już jest nudne. Nie udało się trudno. Następnym razem może się uda, trzeba też umieć pogodzić się z porażką. Nie zawsze się wygrywa Panowie Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MistGun - 27-12-2015 22:55

(27-12-2015 22:47)Roxi5017 napisał(a):  Skończcie biadolić, bo to już jest nudne. Nie udało się trudno. Następnym razem może się uda, trzeba też umieć pogodzić się z porażką. Nie zawsze się wygrywa Panowie Wink
Nie zawsze, tylko ze to nie przez nas, to była ich podwójna wina.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 27-12-2015 22:58

(27-12-2015 22:55)MistGun napisał(a):  
(27-12-2015 22:47)Roxi5017 napisał(a):  Skończcie biadolić, bo to już jest nudne. Nie udało się trudno. Następnym razem może się uda, trzeba też umieć pogodzić się z porażką. Nie zawsze się wygrywa Panowie Wink
Nie zawsze, tylko ze to nie przez nas, to była ich podwójna wina.
Najwidoczniej nie jesteś obeznany w serwisach tego typu. Serwery zawsze padają, bo zbyt duże obciążenie jest, do tego wszyscy ciągle odświeżają i serwer nie wyrabia. Niestety, ale tak już jest, było i będzie. Więc się do tego przyzwyczaj. Wink Też mi strona padła, ale powstała, i się udało. Tongue

Co do alertu to zawalili sprawę, powinni obok podać GMT i wszystko było by jasne. I tak nie miałeś alertu, bo śledziłam temat, więc tutaj nie możesz się przyczepić Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - ppibo1 - 27-12-2015 23:23

Jest możliwość wygrania za darmo troche rzeczy jeszcze źle facepalm


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - xavi512 - 27-12-2015 23:46

Co robię źle, że mi nie zalicza punktów za gre? Wchodzą w aplikację, loguje się, rozgrywam 6 gier. Pojawia się info o zdobyciu punktów. Wchodzę na stronę punktów brak... Sad


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 27-12-2015 23:48

Dwa restocki w styczniu, nie cieszcie sie bo robia go pewnie tylko dlatego, ze inni potrafia robic sb konta wpisujac przy rejestracji jedynki w rubrykach.