Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 05-12-2015 22:33

Też mam status sent. 2

Nie mogę się doczekać jak przyjdzie moja Roccat Lua Heart


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BartekP - 05-12-2015 22:54

U mnie nadal waiting Sad
[Obrazek: f3akp3N.png]


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - flown - 06-12-2015 13:15

Status: Sent Heart

Gokano, to jak z moją koszulką GoldMembera? Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - DorszGaming - 06-12-2015 16:11

Karta Steam nadal czeka:V


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 07-12-2015 13:47

Czy w grudniu będzie restock Smile?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Jayetsu - 07-12-2015 18:51

Zwykle nie lubię się przypominać po kilkanaście razy ale czy z wami można uzyskać jakikolwiek kontakt? Smile. Pisałem na support, napisałem tutaj przekierowaliście mnie tutaj na pw, mija tydzień a nadal nie mam żadnej odpowiedzi. Nie chcę mi się wierzyć w zbieg okoliczności ale zbierałem punkty kawał czasu, w październiku wygrałem dysk na restocku a rzekomo przed wysyłką dostałem bana za dziwnych poleconych. Szkoda troszkę że całe zajście miało miejsce ok. 2 tygodnie po restocku kiedy zacząłem promować Gokano na zagranicznych forach, poprzednie punkty uzyskałem tylko i wyłącznie przez dzienną aktywność. Miałem żalów nie wylewać, ale mam nadzieje że chociaż czytacie ten wątek Wink. PS. Jako takie dowody macie na PW.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 07-12-2015 19:00

(07-12-2015 18:51)Jayetsu napisał(a):  Zwykle nie lubię się przypominać po kilkanaście razy ale czy z wami można uzyskać jakikolwiek kontakt? Smile. Pisałem na support, napisałem tutaj przekierowaliście mnie tutaj na pw, mija tydzień a nadal nie mam żadnej odpowiedzi. Nie chcę mi się wierzyć w zbieg okoliczności ale zbierałem punkty kawał czasu, w październiku wygrałem dysk na restocku a rzekomo przed wysyłką dostałem bana za dziwnych poleconych. Szkoda troszkę że całe zajście miało miejsce ok. 2 tygodnie po restocku kiedy zacząłem promować Gokano na zagranicznych forach, poprzednie punkty uzyskałem tylko i wyłącznie przez dzienną aktywność. Miałem żalów nie wylewać, ale mam nadzieje że chociaż czytacie ten wątek Wink. PS. Jako takie dowody macie na PW.

Na fejsie szybko odpisują, może tam napisz Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adrix1234 - 08-12-2015 23:27

a tak wgl to gdzie są nowości ? chyba ze restock alert to nowosc Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BartekP - 09-12-2015 20:17

kiedy wyślecie te karty steam? Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 09-12-2015 22:07

Przyszło już coś komuś z ostatniego październikowego restocku? Bo ja nadal czekam.