Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Lejston - 20-07-2015 00:17

(20-07-2015 00:11)Mercz napisał(a):  z czego mi wiadomo, to tak. katalog nagród być może będzie zmieniany.

Myślałem, że wystarczą punkty i nagrodę zabieramy.
W takim racie kto wygrywa? Jest losowanie czy pierwszy?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - marex112 - 20-07-2015 01:59

(20-07-2015 00:17)Lejston napisał(a):  
(20-07-2015 00:11)Mercz napisał(a):  z czego mi wiadomo, to tak. katalog nagród być może będzie zmieniany.

Myślałem, że wystarczą punkty i nagrodę zabieramy.
W takim racie kto wygrywa? Jest losowanie czy pierwszy?

Jest restock danego dnia, ale nie jest podana godzina i cały dzień czekasz aż się restock pojawi i odblokuje opcja zamawiania nagród Smile
Kto pierwszy ten lepszy.
Jak ci się nie uda czegoś wygrać to punkty ci nie przepadają, zbierasz dalej i czekasz na kolejny restock Wink
Takie samo działanie jak Lockerz czy inne tego typu serwisy. Dajmy na przykład polski FireGifts.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 20-07-2015 10:43

Ile trwa przesyłka która miała być w tym tygodniu?
w jakim dniu dokładnie wyślecie?

Pzdr Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 20-07-2015 11:28

Przesyłka standardowo, zależy od poczty/kuriera.

Przeciąga się, ponieważ oczekujemy tylko na dostawę gadżetów, a ona się mocno opóźnia. Możliwe, że wysyłka będzie dopiero pod koniec tygodnia.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - rr1999 - 20-07-2015 13:17

A przypuścmy że rozsyłam link znajomym. Jeżeli jakiś znajomy oleje i wpisze byle co, jakis fejkowy email itp itd. To co w takiej sytuacji?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 20-07-2015 14:43

No jak zdarzy się taka jedna osoba na 20 to się pewnie nic nie stanie. Nie przesadzajmy Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 20-07-2015 19:45

Jak wyglada sprawa z sluchawkami ? Macie je juz Wink? Jak je wyslecie to ma mi pisac obok status 'sent'? I wgl nie ma recenzji / unboxingów tych sluchawek od sony na necie? One chyba nie sa dostepne w polsce ;p?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 20-07-2015 20:04

Nie mamy tylko gadżetów. Jeśli nie otrzymamy do środy gadżetów to wyślemy nagrody w czwartek, a gadżety w następnym tygodniu.

Po wysyłce zmieni się status nagród.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - przemo2741 - 20-07-2015 20:44

dobra ja też się zarejestrowałem, ile pkt dziennie można dostać za golda? I czy gold jest przy 20 czy tylko sama koszulka?
Edit: Po jakim czasie dochodzi e-mail aktywacyjny? Parę osób pisało do mnie, że czekają od około godziny i nie dostali maili, również w spamie nic nie ma.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Mroczek - 21-07-2015 06:12

Jaka poczta/kurierem wysylacie przesylki?
@Gokano.com