Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - ZlotyPociONg - 08-11-2015 22:05

Mozna jakos zmienic adres poniewaz sie przeprowadzam?(Mieszkam w Grecji)


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 08-11-2015 22:24

Zmienić adres można aczkolwiek nie wiem co w przypadku, gdy masz jakieś nagrody po restocku na obecny adres.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - michu12345 - 09-11-2015 15:02

U mnie słuchawki już są Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 09-11-2015 15:34

A u mnie to chyba listonosz w ogóle wyparował, bo od paru ładnych dni go nie widziałem. beka


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - BartekP - 10-11-2015 18:21

kiedy będą wysylane kody steam z października? Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 10-11-2015 18:48

Przesylki ni widu, ni slychu Wink Ciekawe czy do 30stego dojdzie. Inaczej rezygnuje z serwisu, bo nie ma sensu marnowac czasu, skoro nagrody i tak sie nie dostanie Wink Nie dosc, ze przesylki opoznione to nawet nie chca dojsc Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - adios123 - 10-11-2015 21:23

jak był mój pierwszy restock to nie myslalem ze dojdzie, teraz juz druga nagroda dotarła i pewnie trzecia dojdzie, fakt trzeba czekać ale chyba warto


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 11-11-2015 13:37

Pierwsza nagroda mi przyszła. To myślę, że i tym razem tak będzie. Fakt faktem zastanawia mnie czy jak nie będzie coś grubszego bardziej wartościowego to, że paczka nie jest rejestrowana to sobie podpieprzą.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 12-11-2015 16:21

Myszka doszła, sprawdźcie czy nie macie awizo w skrzynce (bo paczka się do skrzynki nie zmieściła) Wink
Dzięki @[Gokano.com], teraz czas upolować coś lepszego, odpuściłam ostatni res na rzecz zbierania punktów Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CrisPL - 12-11-2015 16:43

Również doszło
[Obrazek: normal_IMG_20151112_163422.jpg]

Czekam jeszcze na myszkę Roccat Lua Wink i tak jak roxi odpuszczam na zbieranie punktów.