Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Arkadiusz Frans - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Arkadiusz Frans (/Temat-Arkadiusz-Frans-114514)

Strony: 1 2


Arkadiusz Frans - kam100 - 22-05-2015 22:15

http://zarabiam.com/User-English-88927

Jako, że śpieszyłem się przelałem pierwszy użytkownikowi PLNy na konto :
60 1020 1811 0000 0702 0255 9367

Po przeleniu środków słuch po nim zaginął. Kupowalem $ na PerfectMoney.

Czy administrator jest mi w stanie udostępnić wszystkie dane użytkownika?


RE: Arkadiusz Frans - Voldir - 22-05-2015 23:27

UP. A skąd Admin ma wiedzieć czy to nie jest jakaś intryga, czy nie upatrzyłeś sobie kogoś i teraz chcesz dane, żeby zabrać mu lizaka, który Ci się rzekomo należał? Admin na pewno nie udostępni Ci tych danych osobowych. Nie dodałeś również żądnych dowodów w postaci np. potwierdzenia wpłaty na jego konto.

Gość zarejestrował się 8 maja, nabił kilka postów, repów i wydymał Cię jak dziecko. Wystarczy wejść w historię jego reputacji i zobaczysz, że zdobył ją całą na ref backach facepalm. Masz nauczkę za naiwność. Jeśli z kimś przeprowadzasz transakcję to sprawdzaj przynajmniej historię jego konta.

[Obrazek: CvnPwya.png]


RE: Arkadiusz Frans - Reszka - 23-05-2015 11:42

Rachunek też wygląda na techniczny, pozostaje ci policja a ona sobie już nagranie video osoby wypłacającej z bankomatu z tego konta złapie, jak małe miasto to go szybko znajdą Smile


RE: Arkadiusz Frans - kam100 - 23-05-2015 11:52

@Voldir
Nie będę Ci się tłumaczył, nie jestem osobą która od wczoraj siedzi w temacie. Nie wiem dlaczego wczoraj nagiąłem swoje zasady. Swoją drogą idiotyczne jest nabijanie punktów reputacji. Nie powinno być czegoś takiego, no ale jakie forum takie zasady.

@Reszka
Już ogarnąłem pare rzeczy, w poniedziałek idę na policję. Są dość spore szanse na odzyskanie pieniędzy, ponieważ to rachunek jakiegoś "synka".
Dzięki za sensowną odpowiedź Wink


RE: Arkadiusz Frans - selfie - 23-05-2015 11:59

(23-05-2015 11:52)kam100 napisał(a):  Nie powinno być czegoś takiego, no ale jakie forum takie zasady.

Tak to wina forum żeś przelał jakiemuś random userowi sumę pieniędzy bo nie chciało Ci się sprawdzić jego konta Big Grin


RE: Arkadiusz Frans - kam100 - 23-05-2015 12:03

Jak narazie 90% mend które spotkałem w necie pochodzi z tego forum. Tam gdzie urzęduję na codzień takie sytuacje się nie zdarzają


RE: Arkadiusz Frans - daniel42na - 23-05-2015 12:10

No tak, to istny najczarniejszy zakątek internetu. Czy możesz przedstawić wzór i dane jakimi posłużyłeś się wyliczając te... statystyki? beka
Bądźmy poważni, możesz winić tylko siebie a nie szukać winowajcy, admin dane podaje tylko policji, więc musisz to zgłosić . Zresztą bez nich z samym IP i numerem konta i tak niewiele zdziałasz.


RE: Arkadiusz Frans - mamrocik - 23-05-2015 12:21

(23-05-2015 12:03)kam100 napisał(a):  Jak narazie 90% mend które spotkałem w necie pochodzi z tego forum. Tam gdzie urzęduję na codzień takie sytuacje się nie zdarzają

beka Tam gdzie urzęduję na codzień beka
Nauczka na przyszłość rób transakcje z doświadczonymi użytkownikami Lol


RE: Arkadiusz Frans - kam100 - 23-05-2015 12:47

Doświadczonymi użytkownikami którzy mają X punktów reputacji? No way.

@daniel42na
Nie mówię, że to najczarniejszy zakątek internetu i nikogo nie winie. To nie zmienia faktu, ze macie tu niezłu burdel.


RE: Arkadiusz Frans - surfer0700 - 23-05-2015 12:49

Burdel to Ty masz w głowie, skoro przelewasz kasę randomom. To nie wina forum, tylko tego że jesteś nieodpowiedzialny. Dane o które prosisz administrator może udostępnić tylko i wyłącznie na wniosek policji, także wybierz się na komende.