Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualnie najlepszy serwis? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Aktualnie najlepszy serwis? (/Temat-Aktualnie-najlepszy-serwis-114506)



Aktualnie najlepszy serwis? - HinaruPl - 22-05-2015 20:24

Witam.
Wiem, że temat był już pewnie z milion razy.
Ale interesuje mnie jaki waszym zdaniem jest najlepszy serwis pod PPD.
Jakiego używacie i czy jesteście zadowoleni z zarobków.
Chciałbym zacząć zabawę z tym dla tego pytam Smile


RE: Aktualnie najlepszy serwis? - HinaruPl - 25-05-2015 16:42

ktoś coś ?


RE: Aktualnie najlepszy serwis? - Adriano42 - 25-05-2015 16:59

Z tego co sam działalem ostatnio trochę w przerwie z PPA to nawet dobry serwisem jest PerInstallBucks, stawki nie były najgorsze, a i z wypłatą problemów nie było żadnych. Czy jest najlepszy tego nie wiem, ale jest dobry Smile


RE: Aktualnie najlepszy serwis? - HinaruPl - 27-05-2015 14:38

A co sądzicie o catshare ?


RE: Aktualnie najlepszy serwis? - BNK - 28-05-2015 12:21

Na CatShare najlepiej wpadają premki, ale prędkość uploadu jest biedna.


RE: Aktualnie najlepszy serwis? - Pink134lol - 04-07-2015 20:22

Jak parę miesięcy temu pracowałam na PPD, to używałam Catshare, Rapidu i Fileshark. Zdecydowanie najlepiej z tej trójki spisywało się Rapidu, dniówki tam były największe i najwięcej pobrań. Na Fileshark dosyć średnio. A najgorzej na Catshare właśnie. [<3]


RE: Aktualnie najlepszy serwis? - ged321 - 11-01-2017 15:56

uploaded? uploadas?


RE: Aktualnie najlepszy serwis? - dazy19 - 06-02-2017 13:49

Jak to teraz w 2017 roku z wyplacalnoscia tych serwisow ?


RE: Aktualnie najlepszy serwis? - Artur.M - 19-02-2017 23:05

Ostatnio bawiłem się trochę w upload, najlepiej zarabiało mi się w catshare (premium) i rapidu (po prostu pobrania). Smile Najgorzej na turbobicie. Ogólnie rapidu polecam wszystkim, bo zarabia się dobrze i strona jest stabilna i zawsze plik się wyśle. Catshare lubi się pozawieszać i prędkosć uploadu czasami bywa żałosna...