Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS (/Temat-Poradnik-Nisza-Dla-poczatkujacych-i-zaawansowanych-Premium-i-Sub-SMS-114495)

Strony: 1 2 3


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - adBuster - 24-05-2015 08:12

Kupiłem i powiem szczerze że poradnik nie był wart 20zł , spędziłem prawie cały dzień na tej metodzie i zarobiłem ledwo 12zł a stracilem 20zł jako koszt inwestycji.
reasumując = 50+20-12=-52zł najgorzej wydane pieniadze w tym tygodniu
NIE POLECAM


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - srybus - 24-05-2015 08:21

Miałem wstawić zarobki, ale nie ma co wstawiać. Nie polecam, admin strony, na której promujemy usunął linki przed wydarzeniami, więc wpadło marne 30 klików - 0 leadów. Dodatkowo, jak do jakiegoś czasu ze sprzedawcą byl znakomity kontakt, tak nagle przestał się odzywać ;>


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - fusek - 24-05-2015 08:33

A nie pisalem jakiej wartosci ten poradnik. Dlaczego poradniki recenzuje osoba nie siedzaca w subsms? Ja rzadam zwrotu kady bo wiekszego shitu nie widzialem


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 24-05-2015 08:55

Wszystkim odpowiadam na pytania. Srybus tobie również odpisałem. Nie moja wina że admin zablokował taką możliwość. Ci którzy kupili poradnik zapraszam na PW gdzie podam inną formę promocji.

I nie mówcie że nie da się na tym zarobić, jeśli sam na tym zarobiłem już niezłe pieniądze a daje innym taką samą możliwość. Złe dostosowanie do wydarzenia skutkuje zerowym zarobkiem. Ile razy mam powtarzać że trzeba trafić w odpowiednie zapotrzebowanie. Jeśli komuś nie pasuje może iść na łatwiznę i spamować na FB.

adBuster, z tego co wiem to nie kupowałeś mojego poradnik więc skąd taki komentarz?

Zapraszam, pozostały już tylko 2 sztuki!


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Krzysiek-PL - 28-06-2015 14:19

Czy jest to metoda 18+ ? Sex


[Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - surfer0700 - 27-08-2015 09:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.