Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS (/Temat-Poradnik-Nisza-Dla-poczatkujacych-i-zaawansowanych-Premium-i-Sub-SMS-114495)

Strony: 1 2 3


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - srybus - 23-05-2015 13:36

Kupiłem przed chwilą poradnik, wszystko dogadane w mniej niż 5 minut, pełna profeska Big Grin
Sama metoda jest prosta jak konstrukcja cepa, nie wymaga żadnej wiedzy, jedynym minusem jest opłata, którą każdorazowo trzeba wnieść za promocję wydarzenia. Najlepiej metoda sprawdza się w weekendy, ponieważ mamy wtedy bardzo dużo wydarzeń, na których na pewno coś zarobimy - jedyny problem jest taki, że nie wiem ile. Dzisiaj na kilku wydarzeniach można zarobić konkretne pieniądze, zobaczymy, co z tego wyjdzie, jutro dam znać.

Za 50zł na pewno opłaca się kupić poradnik, powinien się prędzej czy później zwrócić.


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 23-05-2015 13:39

Z niszy od czasu do czasu korzystam jak mam chwilę wolnego czasu. Na chwilę obecną zajmuje się innymi sprawami. A to, że sprzedaje poradnik 7 osobom, praktycznie nie rujnuje mi zarobku z tego. Gwarantuję że takiego odczucia byś nie miał po kupnie mojego poradnika Wink


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - prololex - 23-05-2015 14:54

Po postach można się domyślić co sprzedajesz Smile


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 23-05-2015 15:29

Zapraszam pozostałych, zostało 5 sztuk Wink


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Lamojednorożec - 23-05-2015 15:32

Mógłbym zarezerwować sztukę do przyszłego piątku? Kupiłbym jeżeli obecny poradnik zarobi mi na Twój poradnik Lol


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 23-05-2015 15:47

Nie ma problemu, rezerwuję dla Ciebie sztukę Wink


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - kasass - 23-05-2015 19:53

Drobna inwestycja mianowicie gdzieś ile??


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - fusek - 23-05-2015 21:36

Kupiłem poradnik - poradnik dla początkujących - dla osób, które dopiero zaczynają zabawę w subsms. Stronę zawartą w nim (bo z poradnikiem otrzymujemy niszę i stronę) znałem - nawet dziś na niej byłem ale nie chciałem nic dodać bo jednak trzeba ponieść dodatkowy wydatek.

Reasumując:

Cena za wysoka - max 20 zl
Ilość kopi - 2,3 sztuki.
Czy da sie zarobić? Pewnie tak - ale raczej nie wiele.


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - zjadamkredki - 23-05-2015 21:50

A ten wydatek to ile wynosi ?


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 24-05-2015 06:12

Wszystko jest opisane w poradniku, zapraszam pozostało 3 sztuki - zmiana ceny 40 zł!

Fusek dziękuje za recenzje. Zarobić można dużo o ile ktoś umiejętnie znajduje nisze Wink