Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS (/Temat-Poradnik-Nisza-Dla-poczatkujacych-i-zaawansowanych-Premium-i-Sub-SMS-114495)

Strony: 1 2 3


[Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 22-05-2015 16:54

OPIS


Chcę przedstawić poradnik+niszę która daje tak naprawdę duże możliwości w zarabianiu. Nie działamy na FB, nie jest wymagana również strona internetowa. Całość opiera się na bardzo prostej zasadzie, czyli szukaniu tego, na co jest w danym momencie popyt. Reszta to już automat który opisuje w poradniku.

ZAROBKI


Jeśli dobrze wykorzystacie poradnik wraz z niszą, zwróci wam się w ciągu jednego dnia bez żadnego problemu. Wiele już na tym zarobiłem, ale teraz skupiam się na czymś innym. 50-100 zł dziennie nie będzie stanowić problemu.

KONKURENCJA


Konkurencja jest niewielka ze względu na różnorodność metod zastosowania tej niszy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mało kto o tej metodzie słyszał, chyba że Ci z działu Wtajemniczonych

CENA


Cena to 50 zł

SPOSÓB ZAPŁATY ZA PORADNIK+NISZA


Przelew bankowy lub PayPal, jak komu wygodnie. Po zakupie od razu wysyłam link do pobrania poradnika
.


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - poczmail - 22-05-2015 21:33

Sposób, a w zasadzie nisza zajmuje jedną stronę w Wordzie. To krótki, treściwy przekaz co i gdzie mamy wrzucić by móc liczyć na przypływ leadów. Konieczna jest inwestycja - niewielka - ale każdorazowa, więc warto rozsądnie przeanalizować kiedy zamierzamy ją wykonać. Ponadto ilość sprzedanych poradników ma duży wpływ na zarobki, każda kolejna sztuka stwarza konkurencję poprzedniemu kupującemu, w związku z czym limit sprzedaży to element absolutnie niezbędny. Niestety nie miałem możliwości przetestować niszy empirycznie, gdyż nie trafiłem z odpowiednim czasem, ale myślę, że cena (według mnie troszkę za wysoka) powinna się zwrócić przy inteligentnym promowaniu prędzej czy później.




RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 22-05-2015 21:46

Dziękuje za recenzję Wink

Ta drobna inwestycja zapobiega szerszej i bezmyślnej konkurencji. Tylko 7 osób ma szansę kupić poradnik żeby ograniczyć do minimum konkurencje i zarabiać w spokoju. Być może świetnie nada się na większe wydarzenie.


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 23-05-2015 09:07

Zapraszam, jest szansa zarobić na dzisiejszym wydarzeniu Wink


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Mercz - 23-05-2015 09:19

Działamy na FB?


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 23-05-2015 09:21

Nie działamy na FB, nisza jest unikalna, wszelki spam też nie wchodzi w grę.


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 23-05-2015 10:41

Aktualizacja ceny do 50 zł. Pierwsza osoba która zakupi poradnik zapłaci jedynie 40 zł


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - fusek - 23-05-2015 12:04

Rezerwuje za 40 zl. Przelew po 14


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - Varnity - 23-05-2015 12:28

Zarezerwowane. Kolejna sztuka już za 50 zł. Jeśli się pośpieszycie, zwróci wam się dzisiaj Smile


RE: [Poradnik+Nisza] Dla początkujących i zaawansowanych - Premium i Sub SMS - siuvax - 23-05-2015 13:33

wiec jestes takim bogaczem ze oddajesz swoja nisze 7 osobom? Smile nie prosciej zachowac ja dla siebie? po tygodniu bedziesz mial taki zysk jak po sprzedazy "poradnika" no i nie wyczerpiesz niszy...

no chyba ze:

zajmujesz sie innymi "biznesami"
nie chcesz tracic czasu na takie małe dniówki
wyjezdzasz za granice

albo po prostu wiesz ze nie jest to nic rewolucyjnego i ze w sumie zaraz sie wypali...


sorki, ale takie mam odczucia po kupnie dwoch "poradnikow" z forum