Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby do stałych wymian. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szukam osoby do stałych wymian. (/Temat-Szukam-osoby-do-stalych-wymian-114483)



Szukam osoby do stałych wymian. - Czaplinek - 22-05-2015 13:02

Witam.

Szukam osoby u której będę mógł wymieniać pieniążki, współpraca raczej na dłuższy cza.

Ja wysyłam na paypal i oczekuje przelewu na mbank, w ostateczności jeżeli ktoś zaoferuje dobre warunki nie musi być osoba z kontem mbank lecz innym wtedy poproszę o przelew natychmiastowy.

Jeżeli mam wysyłać pierwszy osoba której szukam musi mieć jakiś staż na forum oraz nie naganna reputację.

Dlaczego sam nie mogę sobie wypłacić ? odpowiedz jest prosta, miałem konto paypal połączone ze swoim kontem bankowym, lecz cudowny paypal zablokował mi konto na 180 dni za przelew 3zł od osoby z pewnego forum, wiec teraz nawet nie dodam swojego konta bankowego do drugiego konta paypal.

Osoby zainteresowane zapraszam na PW ze swoim cennikiem opłat prowizji za wymianę od kwoty "x" do kwoty "y" wtedy wybiorę najbardziej korzystną ofertę.

Ze swojej strony oferuje 100% uczciwosci, zresztą można poczytać mój temat o opiniach, od wymieniającego oczekuje tego samego.

Pozdrawiam.


RE: Szukam osoby do stałych wymian. - ShuQi - 22-05-2015 13:13

@[Czaplinek]

Podeślij mi na priv, jakimi kwotami chcesz się wymieniać(historia) oraz ofertę współpracy.
Tak umiem czytać z zrozumieniem, prosze o zastosowanie się do tego co napisałem.


RE: Szukam osoby do stałych wymian. - Czaplinek - 22-05-2015 15:12

ShuQi skoro umiesz czytać ze zrozumieniem to się dostosuj do tego co napisałem Wink

Nie aktualne.


Szukam osoby do stałych wymian. - Klin - 27-06-2015 18:25

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.