Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ninja Blaster pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ninja Blaster pytanie (/Temat-Ninja-Blaster-pytanie-114473)



Ninja Blaster pytanie - bllixu - 22-05-2015 09:25

Mam pytanie , czy można w balsterze ustawić aby spamował wydarzenia a nie tylko grupy?


RE: Ninja Blaster pytanie - MastaBlasta - 28-05-2015 20:21

odpowiadajac, nie wiem jak z wydarzeniami, ...



Witajcie, co do ninja blaster, ostatnio zauważyłem, że wiele postów jest failed. co sie dzieje, skąd to wynika czy też tak macie, jeszcze wczoraj, przedwczoraj wszystkie się wczytwały, dziś ponad większość już nie, czy ktoś miał ten problem??? help


RE: Ninja Blaster pytanie - Mercz - 28-05-2015 20:54

(28-05-2015 20:21)MastaBlasta napisał(a):  odpowiadajac, nie wiem jak z wydarzeniami, ...



Witajcie, co do ninja blaster, ostatnio zauważyłem, że wiele postów jest failed. co sie dzieje, skąd to wynika czy też tak macie, jeszcze wczoraj, przedwczoraj wszystkie się wczytwały, dziś ponad większość już nie, czy ktoś miał ten problem??? help

Spróbuj ręcznie zaspmować taką samą wiadomością. W ten sposób zoabczysz, czy nie ma blokad jakiś.


RE: Ninja Blaster pytanie - MastaBlasta - 30-05-2015 17:18

wlasnie patrzylem i nie ma , tylko kwestia ze cos program szwankuje czysto program a nie ze blokada.


RE: Ninja Blaster pytanie - Bartek16611 - 02-06-2015 22:59

wydaje mi sie że nie ma takiej opcji


RE: Ninja Blaster pytanie - MastaBlasta - 03-06-2015 08:38

znaczy nie ma opcji ze program szwankuje?


Ninja Blaster pytanie - Hybrid1990 - 26-06-2021 10:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.