Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku (/Temat-Poradnik-SubSMS-i-PremiumSMS-5-Metod-Zarobku-114462)

Strony: 1 2


RE: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - Squall112 - 23-05-2015 13:13

Taka wskazówka, metody w poradniku możemy również promować globalnie na zagranicznych portalach wtedy wchodzą w grę globalne programy hotcasha Smile lub ppa czy ppi a pole do popisu mamy ogromne bo jest nim w sumie cały iInternet xD Big Grin

Pozostała 1 sztuka za 40zł. i 6 sztuk po 60zł.


RE: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - Squall112 - 23-05-2015 17:23

Zapraszam ostatnia sztuka w promocyjnej cenie a możliwości poradnika są ogromne jak i wypalenie niszy jest tutaj raczej niemożliwe Smile

Pozostało 6 poradników i ze względu na spore zainteresowanie jeszcze jedna sztuka będzie po 40zl reszta już 60 Smile

Pierwszą wskazówkę już pisałem że warto promować oferty globalnie po przez smspremium gdyż mamy wtedy jeszcze większe pole do popisu.
Chciałbym również Zaznaczyć iż metody opisane w poradniku nie muszą być dosłownie stosowane, możemy je przerabiać według własnego uznania ponieważ możemy dzięki tym sposobom sami wymyślać dodatkowe nisze Smile możliwości jest naprawdę sporo wystarcza chęci trochę czasu i kreatywności Smile


RE: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - Squall112 - 24-05-2015 09:35

Promocyjna cena 1 sztuki : 30zł. 5 sztuk po 50zł.

Zapraszam Smile


RE: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - ScroX - 24-05-2015 11:21

Zastanawia mnie jedno, sprzedajesz poradnik z którego da się zarobić " kokosy " i jest po prostu super, nie lubię kupować w ciemno lubie śledzić kupującego... Twój dziennik pracy chyba pokazuje wartość tego poradnika, tutaj sprzedajesz sposób na którym można " zarobić " fajne pieniądze a w swoim dzienniku pracy, smęcisz że nie potrafisz nic już zarobić wyciągając po 2 leady. Gdzie logika ? To takie moje spostrzeżenie .


RE: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - Squall112 - 24-05-2015 11:30

Jeśli chodzi o dziennik to nie prowadzę go od dawna, gdyż nie mam czasu. Jeśli chodzi o leady to wpadają mi z automatu z jednej niszy, jest nic nie robiąc te 1-4 leady dziennie mam.

Tak jak pisałem w temacie, pracuję w firmie i mam również inne zajęcia, nie mam czasu na zabawę i poświęcanie kilku 2-3 godzin dziennie na zarobek przez internet ponieważ nie ma mnie od rana do 22 w domu. Sad

Nisze są dobre i da się na nich zarobić tak jak poczmail napisał, ale wymagają one oczywiście czasu.
Teraz kombinuje jedynie aby sobie stworzyć jakiś pół-automat do zarobku i na tym chce się skupić Wink
A poradnik poszerzy więdzę o 5 dodatkowych metod które i tak można rozdzielić na jeszcze dodatkowe, jest to moim zdaniem świetny poradnik dla początkująch.


RE: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - milosz998 - 24-05-2015 11:39

Zapisuje się na tą promocyjną cenę 1 sztuki i biorę za 30 zł !


RE: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - Squall112 - 24-05-2015 11:42

Odpisałem na PW Smile

Pozdostało ostatnie 5 sztuk po 50zł.

Zapraszam zainteresowanych poradnikiem na PW Smile

Pozdrawiam


RE: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - Voldir - 24-05-2015 16:20

Gala KSW wczoraj poszła przyzwoicie to zakupiłem z ciekawości. Przelew poszedł i czekam na poradnik, tak jak pisałeś, aż wrócisz do domu.


RE: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - surfer0700 - 24-05-2015 18:47

Dostałem poradnik do recenzji. W paczce znajdują się 3 screeny zarobków autora, dziwnym trafem wydaje mi się że to nie są jego screeny, dlatego zaraz zapuszczam się w sieć aby odnaleźć te screeny i zbanować autora za próbę oszustwa Jerk2 Wracając do paczki, poza screenami znajduje się folder z 5cioma plikami, każdy z nich to jedna metoda zarobku na SUBSMS. Opisze je kolejno:
Metoda 1 - milion razy poruszana na forum, na pewno każdy kto interesował się choć trochę subami jest jej świadom.
Metoda 2 - też znana, była na forum kilka razy, sprzedawana wiele razy, mam wrażenie że podpierdzielona z innego poradnika, też to sprawdzę.
Metoda 3 - pierwsza część już nie aktualna, bo po terminie Tongue Pozostała treść też poruszana na forum i wydaje się całkiem logiczna, bo to jedna z pierwszych rzeczy jaka przychodzi do głowy jeżeli nie chcemy lecieć standardowymi programami.
Metoda 4 - tę metodę będę szukał na forum, bo mam wrażenie że w Strefie ktoś ostatnio założył taki temat, ale tutaj nie jestem pewien.
Metoda 5 - cholernie śmierdzi plagiatem z innego poradnika który recenzowałem w zeszłym tygodniu. Skontaktuje się z jego autorem i dowiem się czy ta osoba kupowała od niego poradnik. Plagiat na 70%.

Generalnie ten poradnik to chłam, nie polecam nikomu. Szkoda kasy. Dziękuję.




edit: tak jak myślałem, autor poradnika z którym skojarzyłem ten poradnik potwierdził mi że użytkownik Squall112 kupił od niego poradnik. Niestety Pan Squall112 nawet nie pofatygował się pozmieniać niektórych zdać, co od razu mi zaśmierdziało. Wylatuje z banem za plagiat i próbę oszustwa, bo screeny też pewnie z internetu.







.

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.