Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku (/Temat-Poradnik-SubSMS-i-PremiumSMS-5-Metod-Zarobku-114462)

Strony: 1 2


Poradnik SubSMS i PremiumSMS - 5 Metod Zarobku - Squall112 - 21-05-2015 22:47

Opis : Witam, mam do sprzedania poradnik który zawiera 5 metod zarobku, są one bardzo proste i myślę że żaden początkujący z subami nie powinien mieć z tym problemu. Żadna z metod nie opiera się na facebook'u, jeżeli zaś posiadacie jakieś konta, może on posłużyć jako promocja, choć myślę że inne miejsca ( podane również w metodach ) lepiej wpływają na zarobek. Nisze polegają na pracy, nie ma tutaj auto-pilota, chyba że ktoś wpadnie na jakiś pomysł, ja niestety nie potrafię. Krótko mówiąc im więcej czasu poświęcimy na metody opisane w dzienniku tym więcej zarobimy, a można naprawdę dobrze zarobić.

Zarobki : Obecenie się tymi metodami nie zajmuję, ponieważ krótko bywam w domu, a na komórce nie da rady xD i niestety jestem zabiegany, a to siedzę u dziewczyny, a to siedzę w pracy. ( tak pracuję legalnie na umowę Tongue ) Oczywiście zdarzają się dni kiedy ten czas znajdę, myślę że jak mnie z roboty wywalą to się zajmę tylko pracą przez neta Jerk2
Co do zarobków, mogę dać screena : [Obrazek: poradnik_2.jpg]
Jestem oczywiście zaufanym earnerem, siedzę na tym forum już 5 lat xD

Cena : Pierwsze 4 osoby 40zł. reszta 6 osób 60zł.

Pomoc ? Oczywiście dla osób które zakupiły poradnik, służe pomocą, ale ostrzegam nie siedzę na gg i odpisać mogę tylko po 22 gdyż dopiero wtedy jestem w domu, ewentualnie w dzień ale nie po 5 minutach. Siedzę często na komórce na tym forum Smile

Stopkę z leadmore widzicie w mojej sygnaturce, a więc pochwale się nie najgorszą sygnaturką jeszcze z hotcasha :
[Obrazek: signature.php?sign_id=4&hcid=0dl6oi5]

Edit :Taka wskazówka, metody w poradniku możemy również promować globalnie na zagranicznych portalach wtedy wchodzą w grę globalne programy hotcasha Smile lub ppa czy ppi a pole do popisu mamy ogromne bo jest nim w sumie cały iInternet xD Big Grin


RE: Poradnik SubSMS - 5 Metod Zarobku - poczmail - 22-05-2015 21:32

Zapoznałem się z poradnikiem. Zawiera on rzeczywiście 5 prostych metod, z których część wymaga kontaktu z odbiorcą, a część nie. Nie są to jakieś wyszukane sposoby, raczej coś jakościowo na poziomie strefie wtajemniczonych. Nie ukrywam, że większość mogła się z nimi zetknąć (nie wszystkimi, ale jednak popularność tych nisz jest dość duża) co jednak nie znaczy, że nie da się na nich zarobić. Wręcz przeciwnie, jeśli tylko aktywnie popracujemy na pewno jakieś zyski osiągniemy (potwierdzają to screeny, jak i stopka autora). Dla początkujących taki 'startowy pakiet' 5 metod może się bardzo przydać. Średniozaawansowanym już raczej nie, zawodowcom stanowczo nakazuje zrezygnować. Według mnie jak na skompletowanie porozrzucanej, ale dość ogólnej wiedzy, cena minimalnie za wysoka.




RE: Poradnik SubSMS - 5 Metod Zarobku - Squall112 - 22-05-2015 21:37

Dziękuję za recenzję Wink

Cena zostaje troszkę zmniejszona co do twoich uwag Smile
Zapraszam do skorzystania, ponieważ warto!
To nie jest fb ani yt Wink
A bezpośredni kontakt z klijentem mamy tylko przy jednej metodzie Wink


RE: Poradnik SubSMS - 5 Metod Zarobku - Lamojednorożec - 22-05-2015 22:38

No cóż, może jednak się skuszę ^^" Tylko sprawdzę czy na koncie jest wolne 40zł Big Grin


RE: Poradnik SubSMS - 5 Metod Zarobku - Squall112 - 22-05-2015 22:44

Okey, czekam na pw Smile


RE: Poradnik SubSMS - 5 Metod Zarobku - Pink134lol - 22-05-2015 22:56

@[Squall112] Skoro pracujesz na etacie, a dniówka na LM wyniosła ponad 100zł, to nie lepiej wyciągac hajsy z tego, a pracę rzucić w cholerę? Miej na uwadze to, że na zarabianie nie poświęcasz zapewne zbyt dużo czasu, więc dodaj do tego te 4-5 godzin + w ciągu dnia, co przyniosłoby ci to dodatkowe zyski, nie wspominawszy o posiłkowaniu się metodami z marketplace.

Pozostałe cztery metody są manualne czy oparte o viralkę?


RE: Poradnik SubSMS - 5 Metod Zarobku - Squall112 - 22-05-2015 22:58

Manualne, nie ma nic z fb viralkami i yt.

Wiem cały czas się nad tym zastanawiam, ale myślę też w ten sposób że jeżeli moje wszystkie nisze się wypalą albo coś cokolwiek i przestane na necie zarabiać to co wtedy ? Dlatego chodzę do pracy by mieć jakieś pewne pieniądze, nie mniej jednak cały czas mi taki pomysł chodzi po głowie Wink

Pierwsza sztuka sprzedana! Pozostało 3 po 40zł. i 6 po 60zł.


RE: Poradnik SubSMS - 5 Metod Zarobku - Lamojednorożec - 22-05-2015 23:02

Wszystko pięknie i sprawnie. Pieniądze na koncie, a ja zasysam poradnik. Może nareszcie będą leady :v


RE: Poradnik SubSMS - 5 Metod Zarobku - Squall112 - 23-05-2015 09:34

Zostały 2 sztuki po 40zl i 6 sztuk po 60zl


RE: Poradnik SubSMS - 5 Metod Zarobku - Ando - 23-05-2015 09:57

Kontakt błyskawiczny. Co do samych metod, wydają się być ok chociaż nie chce nic mówić póki ich nie wypróbuje Wink