Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Długoterminowe zarobki PPA - po pewnym czasie pół-automat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Długoterminowe zarobki PPA - po pewnym czasie pół-automat (/Temat-Dlugoterminowe-zarobki-PPA-po-pewnym-czasie-pol-automat-114451)



Długoterminowe zarobki PPA - po pewnym czasie pół-automat - mateart - 21-05-2015 20:48

1. Nazwa przedmiotu: Sposób na zarabianie na PPA bez bloga i robienia video - im więcej zrobisz, tym więcej zarobisz. Długoterminowe zarabianie. Po pewnym czasie pół-automat.
2. Opis przedmiotu: Sprzedam sposób na zarabianie na PPA bez inwestycji + dodatkowe podpowiedzi do zwiększenia zarobków. Metoda dla osób pracowitych i cierpliwych. Raczej dla początkujących, ale możliwe, że i doświadczonym earnerom by przypadła do gustu.
3. Źródło pozyskania: Własne + internet
4. Zdjęcia: Jakie zdjęcia byście chcieli? Pewnie wypłat? Ja osobiście tą metodą zarobiłem ok. 250$ w 3 miesiące ale nie poświęciłem tyle czasu, co sugeruję, żeby poświęcić. Jeżeli bym to usprawnił i nie zaniedbał, to z pewnością kwoty by były o wiele wyższe. Polecam w szczególności osobom pracowitym, dokładnym, stawiającym na jakość, oraz cierpliwym, jeżeli jesteś taką osobą to możesz z pewnością osiągnąć o wiele wyższe zarobki. Najwięcej pracy czeka Cię na początku, później to już kwestia systematyczności, ważne żeby codziennie doglądać i wypracować sobie system ułatwiający pracę.
5. Kontakt: gg: 51308348
6. Cena: 30zł. Nie sprzedaję więcej niż 10 sztuk.
7. Sposób zapłaty: paypal, konto w banku


RE: Długoterminowe zarobki PPA - po pewnym czasie pół-automat - Coristo - 23-05-2015 23:06

Dostałem poradnik do recenzji.

Cytat:Cena: 250 zł dla pierwszych 3 osób, następnie 300 zł. Nie sprzedaję więcej niż 10 sztuk.
Jak za metodę,która jest już dostępna na forum to trochę dużo. Poradnik nie jest warty nawet 1/5 ceny. Na "sposobie" można zarobić lecz dużo osób korzysta z niego zarówno do SMS-subów jak i PPA. Poradnik napisany ogólnikowo. Poradnik jest w formacie .pdf i ma 4 strony. Poradnik przeznaczony wyłącznie dla nowicjuszy którzy nie korzystają z contentu który jest ogólnodostępny na forum. Ogólnie jestem zawiedziony jakością tego poradnika. Spodziewałem się czegoś innowacyjnego.

Moja ocena jakości poradnika:
2,5/10



RE: Długoterminowe zarobki PPA - po pewnym czasie pół-automat - zbyszeq - 24-05-2015 00:08

Nie chce nic mówić, ale również na konkurencyjnym forum poradnik został oceniony bardzo słabo słowami "odgrzewany po tysiąckroć kotlet"..


RE: Długoterminowe zarobki PPA - po pewnym czasie pół-automat - mateart - 24-05-2015 01:20

wiem wiem, niestety poradnik nie został dobrze odebrany, przesadziłem z ceną, wybaczcie mi, mój pierwszy poradnik, pisałem cały dzień i trochę przez to popłynąłem... dla starszych użytkowników jest nieużyteczny, ale dla osób, które dopiero zaczynają z PPA myślę, że jest jak znalazł. nie trzeba inwestować, a przy dużym nakładzie pracy przyniesie korzyści, a o tej metodzie tak naprawdę mało słychać w internecie, bądź w cale.
30 zł za sztukę, to myślę, że nie będzie wygórowana cena.


RE: Długoterminowe zarobki PPA - po pewnym czasie pół-automat - fusek - 24-05-2015 06:09

Stattujesz z 250 zl. Teraz chcesz 30zl
. Masz pojecie.


RE: Długoterminowe zarobki PPA - po pewnym czasie pół-automat - mateart - 25-05-2015 15:32

Uważałem, że osoby pracowite się tym zainteresują, stąd ta pierwsza kwota. Ale sprowadziliście mnie na ziemię i zmieniłem na tyle ile wg. was jest to warta(niektórzy
powiedzą, że nawet tyle jest za dużo).

Nic z tym nie robię i cały czas wpadają leady(sygnaturka), jak ktoś jest zainteresowany, to zapraszam na pw.


Długoterminowe zarobki PPA - po pewnym czasie pół-automat - surfer0700 - 21-07-2015 22:19

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.