Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
25 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 25 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon (/Temat-25-zl-za-wziecie-darmowej-pozyczki-lendon-114403)



25 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon - darmoweprobki - 21-05-2015 10:16

Jak w temacie, zapłacę 25 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon (pierwsza pożyczka jest darmowa, sama sprawdziłam).

Można wziąć pożyczkę 100 zł i zaraz spłacić 100 zł.
Można wziąć nawet 600 zł i oddać też 600 zł na max 30 dni (to już wasza sprawa ile pożyczycie)

Trzeba odebrać telefon i sprawdzają nasze dane, szczegóły co i jak mówić podam na priv.Jerk

Ważne:
Trzeba być nowym klientem i pierwszy raz składać wniosek o pożyczkę w lendon (oraz pierwszy raz wysłać wniosek o pożyczkę w lendon).
Trzeba mieć min. 23 lata
Rachunek bankowy na swoje dane
Telefon komórkowy
Trzeba mieć jakieś dochody i potwierdzić to przez telefon (umowa o pracę, umowa o dzieło,umowa zlecenie,inne źródło dochodu,praca dorywcza)
Jeśli podacie prace dorywcze to i tak nikt tego nie sprawdza.

Szczegóły na priv (skontaktuje się z wybranymi osobami, jeśli ktoś dopiero założył konto, ma mały staż albo budzi moje wątpliwości to nie kontaktuje się).
Jeśli jesteś zainteresowany to napisz w temacie + napisz mi priv.

Możliwe kilka refbacków (innych firm).

Refback wypłacam na paypal lub na konto bankowe (mbank lub t-mobile) jak tylko zobaczę że jest w trakcie rozliczania przez program partnerski.

Refback wypłacam za przyznanie pożyczki nie za samą rozmowę telefoniczną.


RE: 20 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon - tjt1 - 21-05-2015 12:38

Czy potrzebne jest zatrudnienie?


RE: 20 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon - darmoweprobki - 21-05-2015 12:49

(21-05-2015 12:38)tjt1 napisał(a):  Czy potrzebne jest zatrudnienie?

Jak jesteś zainteresowany to wszystkie szczegóły i co mogą pytać to na priv.


RE: 20 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon - sodapro - 21-05-2015 14:17

Żartujesz? Stawka za taką pożyczkę jest dużo wyższa... Za 20 zł nie opłaca się nawet wypełniać formularza. Tongue


RE: 20 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon - darmoweprobki - 21-05-2015 15:50

(21-05-2015 14:17)sodapro napisał(a):  Żartujesz? Stawka za taką pożyczkę jest dużo wyższa... Za 20 zł nie opłaca się nawet wypełniać formularza. Tongue

Może Tobie się nie opłaca, mi się wszystko opłaca i innym też się opłaca.
Ty nie skorzystasz ale inne osoby są zainteresowane i proszę żebyś nie zabierał głosu w temacie w którym nie zamierzasz uczestniczyć, ja w twoich tematach nie zamieszczam opinii i ich nie krytykuję.


RE: 20 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon - simp123 - 21-05-2015 16:12

Skorzystałem, otrzymałem refback i jestem bardzo zadowolony z transakcji. Polecam.


RE: 25 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon - lijon - 23-05-2015 17:08

Poszło PM


25 zł za wzięcie darmowej pożyczki lendon - Klin - 27-06-2015 18:37

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.