Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 x Poradnik Zarabianie przez internet - wielkie zyski , mega możliwości - TANIO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 2 x Poradnik Zarabianie przez internet - wielkie zyski , mega możliwości - TANIO (/Temat-2-x-Poradnik-Zarabianie-przez-internet-wielkie-zyski-mega-mozliwosci-TANIO-114401)



2 x Poradnik Zarabianie przez internet - wielkie zyski , mega możliwości - TANIO - RadeKK - 21-05-2015 08:41

1.Nazwa przedmiotu : Dwa poradniki dotyczące zarabiania... Jest to kontynuacja , ponieważ kiedyś już oferowałem oba poradniki Wink
Dołączę recenzję z poprzedniego tematu ,dla chętnych link do poprzedniego tematu na PWWink
2.Opis przedmiotu :

Pierwszy z nich dotyczy zarobku poprzez allegro - nie są to żadne usługi itp. tylko zajmujemy się realnym towarem. Minimalna inwestycja do wypróbowania to 50-100zł ... Nie musisz się znać na tej kategorii,którą będziesz się sprzedawał Wink

Drugi jest dla tych , którzy nie lubią ograniczeń - zarobki mogą sięgać nawet setek tysięcy na 1 tranzakcji (jednakże nakład wtedy też musi być konkretny) ... Minimalna inwestycja 1-2k złotych które możemy pomnożyć 2-3 krotnie i więcej Smile ... Więcej nie zdradzę ,nie zgadywać Wink
3.Zdjęcia : ...
4.Kontakt : Tylko i wyłącznie PW
5.Cena : Komplet -oba poradniki za 30zł , pojedyńczo 20zł za sztukę Smile
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal , Bank

Recenzje:
yazir
Byłem zawalony pracą, a później recenzja wypadła mi z głowy.

Poradnik jest hmm znośny, chociaż wg mnie to bardziej informator Lol Niemniej jednak można zarobić, ale potrzebujemy minimum ten 1-2k na start i to bardzo niski start, przydała by się gotówka na poziomie 5-10k, wtedy i zyski będą konkretniejsze. Zarobek jak i praca w trybie offline. Bez DG raczej nie ma co podchodzić chyba że na 2-3 pierwsze transakcje.

Cena/Jakość - 7/10 pod warunkiem że masz pieniądze na inwestycje oraz środek transportu

opinie osób które kupiły:
Kostekmc
Recenzja: Zakupiłem poradnik i śmiało mogę go polecić, ale tak jak na początku napisał bez większych pieniędzy na inwestycje nie ma co liczyć na duże zarobki. Cena za poradnik jest niska w porównaniu do tego ile możemy zarobić. Pozdrawiam Wink

jarunioo7
Poradnik pełni funkcje bardziej informatora - tak jak było napisane w recenzji.. Zyski można osiągnąć na prawdę duże - w zależności od inwestycji. Wchodzę w to za miesiąc/dwa.
Myślę że 30zł jest warte lepszej przyszłości - ale może się okazać że ktoś już o tym pomyśle wiedział Tongue

Kontakt z użytkownikiem bardzo dobry, można się dogadać Smile

POLECAM! Wink

jarunioo7 po raz 2:
I sypkie i stałe.. - WSZYSTKO ZALEŻY OD CIEBIE! Smile Mogą to byc surowce, ruchomości jak i nieruchomości Tongue

Nie zgadujcie tylko kupujcie - myślę że warto Tongue Ale tak jak wczesniej pisał - trzeba mieć conajmniej 1k na inwestycje bo bez tego ani rusz..
A 1k to jest na prawdę minimum Smile

mattys5:
Kupiłem poradnik z czystej ciekawości, owszem da się zarobić, ale trzeba też mieć łeb na karku. Własny środek jak najbardziej wskazany. Poradnik w tej cenie na pewno warty, choć pokusiłbym się jeszcze o bardziej szczegółowe informacje, a nie tylko wgląd ogólny, no ale czego wymagać od takiej ceny poradnika.. Wink Myślę że 90% osób po przeczytaniu i obejrzeniu tych ok.20 stron odłoży ten poradnik, bo pewnie myśleli że to będzie coś innego, a tu jednak trzeba się trochę wykazać by zarobić. Ocena 8/10

szczygielek
Jest to jakiś pomysł na zarobek, a proporcjonalnie do zysków, jeśli ktoś przyłozyłby sie do pracy to cena jest bardzo, ale to BARDZO niska. Więc nie ma co narzekać, kupiłeś napewno z chęcią, ze zarobisz i teraz twierdzisz, ze za dużo zachodu z tym, ale jeśli byś się postarał, to wkład na poradnik zwróci Ci się nawet w 900% w miesiac Wink


RE: 2 x Poradnik Zarabianie - wielkie zyski , mega możliwości - TANIO - fusek - 21-05-2015 10:41

a co to ogolnie znaczy - ze jestes multikontem i dostaniesz bana?


RE: 2 x Poradnik Zarabianie - wielkie zyski , mega możliwości - TANIO - RadeKK - 21-05-2015 10:52

(21-05-2015 10:41)fusek napisał(a):  a co to ogolnie znaczy - ze jestes multikontem i dostaniesz bana?

Nie wiem o czym mówisz. Owszem - jest to moje drugie konto na tym forum , jednakże jest zgoda Admina abym z tego korzystał Smile... Tamto na dniach zostanie zablokowane lub już jest. Chcecie to zgłaszajcie mnie za multi Wink Nie bronię Wink


2 x Poradnik Zarabianie przez internet - wielkie zyski , mega możliwości - TANIO - surfer0700 - 24-05-2015 09:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.