Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zasięg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zasięg (/Temat-Zasieg-1144)

Strony: 1 2


Zasięg - tomaszgajda - 26-01-2010 11:39

Mam taki problem potrzebuje zagłuszyć na chwilę zasięg w moim telefonie (Sony Ericsson).Ponieważ chcę wypróbować buga na SM w metin2 :

Postaram się przedstawić Wam niedawno odkrytego przeze mnie buga,
który pozwoli nam na wykupienie czterech (lub większej liczby) pakietów Smoczych Monet w cenie jednego!
Niemożliwe? - A jednak!
Wystarczy nam nic innego niż: Telefon, Starter z jakiejkolwiek sieci z przynajmniej 11-stoma złotymi na koncie- które są niezbędne do wykonania operacji
oraz "dziura zasięgowa", czyli miejsce w którym nie mamy zasięgu sieci...
Następnie należy wykonać podane czynności...
1) Zaaplikować nową kartę (starter) do telefonu...
2) Upewnić się, że na koncie mamy:
a)10.98- aby wykupić kilka pakietów po 30sm w cenie jednego,
b)23.18- aby wykupić kilka pakietów po 75sm w cenie jednego,
c)46.36- aby wykupić kilka pakietów po 150sm w cenie jednego,
3) Znaleźć się w "dziurze zasięgowej", Gdy już w niej jesteśmy to pozostaje nam nic innego do roboty niż
chwycić za telefon i wysyłać smsy na sm do bólu, po czym wyjść w miejsce z zasięgiem, by wszystkie ładnie doszły.

Jeżeli wiecie jak zagłuszyć zasięg prosze o odpowiedzi i z góry dziękuję :idea:


RE: Zasięg - haggard - 26-01-2010 11:59

A gdzie jest taka dziura zasięgowa?


RE: Zasięg - Leopard - 26-01-2010 12:06

Często nie ma zasięgu w piwnicach, lasach Smile. Dowiedz się jaka sieć ma najsłabszy zasieg w twoim regionie i pójdź do jakiejś piwnicy, lasu.


RE: Zasięg - tomaszgajda - 26-01-2010 12:30

Ale chodzi mi o to jak mam zakłucić w domu zasięg tak abym mógł wysyłać smsy bo jak sie owinie folią aluminiową to nie ma zasięgu ale smsa sie nie wyśle Big Grin


RE: Zasięg - skibixd - 26-01-2010 15:59

A na jakiej zasadzie to działa bo nie rozumie.... Jeśli spowrotem wejdziemy w pole zasiegu to sms seie wysla oczywiscie ale za kase... Zawsze tak jest...


RE: Zasięg - Omnixxx - 26-01-2010 16:15

nie da się wysłać esa bez zasięgu, ale możesz owinąć folią, wysłać parę, żeby je wysłał, kiedy będzie zasięg, wejść w zasięg i je naraz wyśle, u mnie to działa, ale nie wiem jak to jest na soniaczach


RE: Zasięg - Songoku - 26-01-2010 18:01

Najlepszy sposób to wyciągnąć antenę napisać sms a później ją zamontować.
Zadziała w 100% Wink


RE: Zasięg - tomaszgajda - 26-01-2010 18:26

(26-01-2010 18:01)Songoku napisał(a):  Najlepszy sposób to wyciągnąć antenę napisać sms a później ją zamontować.
Zadziała w 100% Wink

No napewno by zadziałało ale wątpie abym dał rade wyjąć antenke (jest zamontowana w środku... Sad ) ! A co do foli to działa jak sie owinie całą komórkę zasięgu nie ma ale przecież nie da sie wysłać SMS'ów nie widząc klawiszy i ekranu...Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł odnośnie wyłączenia zasięgu to proszę o wypowiedź.Dodgy


RE: Zasięg - Songoku - 26-01-2010 18:38

Może pisz sms w pralce (ty tam nie wchodź Wink ) , dookoła jest dużo metalu więc może zadziała jak z folią.

Znalazłem jeszcze takie coś
link1
link2


RE: Zasięg - tomaszgajda - 26-01-2010 19:02

(26-01-2010 18:38)Songoku napisał(a):  Może pisz sms w pralce (ty tam nie wchodź Wink ) , dookoła jest dużo metalu więc może zadziała jak z folią.

Znalazłem jeszcze takie coś
link1
link2

No ale w pralce też mam zasięg :[