Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) (/Temat-RadeKK-Zarabia-i-prowadzi-dziennik-pomaga-refom-114397)

Strony: 1 2


[RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - RadeKK - 21-05-2015 06:47

Hej. Na początek kilka słów. Mam na imię Radek , niedługo skończę 18 lat. Z przyczyn osobistych jest to drugie konto na tym forum => wcześniejsze "rkac1997" zostało na moją prośbę zablokowane przez Admina Wink Zarabianiem w internecie interesuję się nie od dziś. Zaraz napiszę co , gdzie i jak próbowałem:
=> Allegro z inwestycją - wkładałem różnie 200, 300 , 500 , wyciągałem dwu, trzy , czterokrotność .. Towar realny , dużo pracy , nie potrzeba doświadczenia (posiadam poradnik , kiedyś go sprzedawałem na tym forum i nadal go posiadam dla zainteresowanych. Oprócz niego posiadam też autorski informator -dobry pomysł na biznes. Wymaga sporych inwestycji rzędu minimum 1-2tyś.. Nabywamy towar realny , sprzedajemy poprzez olx itp... Zysk nawet kilkukrotny w niedługim czasie)

=> Klikanie Buxy , Polskie Gptr -ten rozdział mam już za sobą . Wypłacone około 400zł z wszystkiego Wink

=> Ankiety - Jakieś 50 Euro

=> Suby - do tej pory około 1500zł - tylko facebook , bez virali itp. 900zł w Maju Wink

=> Shorte - od przedwczoraj Tongue

=> Fanpage kupno -sprzedaż oraz reklama Wink

To wszystko to z czym miałem do czynienia. Teraz postanowiłem zostać przy:
=>Suby
=>Fanpage
=>Shorte
=>Sprzedaż poradników
=>Pomoc w zarabianiu na Subach (za refa).. Oferuję także gotowe teksty , zdjęcia...

Dziennik będę uzupełniał z jednodniowym opóźnieniem aby móc dobrze podsumować swój dzień... Nie będę pisał co mam zamiar robić , ale to co faktycznie zrobiłemWink

Licznik pieniędzy włączam od dziś Tongue
Cel dzienny stawiam sobie 10zł Wink

DZIEŃ PIERWSZY - 20 maj 2015 :

Co zrobiłem:
-jedno konto facebook dodane do 20 grup
-Spam rano Shorte oraz w południe Subami
- poświęciłem na wszystko około 30-40 minut

Efekt:
# 800 wizyt mylead - 1lead , konwersja 0,12% (wszystko przez zepsuty Stream ,film się nie wczytywał tylko od razu formularz wyskakiwał :/ )
# 35 UV Hotcash - 1lead , konwersja 2,9%

*Shorte.st - 2,46$ ===> około 8,5zł
*MyLead.pl - 2,5zł
*HotCash - 10zł

Dziś zarobione - 21zł
Miesiąc - 21zł



RE: [RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - Epickan - 21-05-2015 12:37

powodzenia Wink


RE: [RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - Kickster - 21-05-2015 13:27

fajnie jeszcze jakbys sobie cel miesieczny stawiał Wink bede zaglądać


RE: [RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - Nupek369 - 21-05-2015 13:54

Będę zaglądał, powodzenia. Wink


RE: [RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - RadeKK - 21-05-2015 13:57

Dziękuję za dobre słowa Smile


RE: [RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - full2000 - 21-05-2015 16:31

Zatem powodzenia!Smile


RE: [RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - RadeKK - 22-05-2015 13:37

Dzień drugi - 21.05.2015

Co zrobiłem:
- nic spamu Tongue
- zamówiłem startery PLAY i Lycamobile

Efekty:
- Firesub - 10zł
- Hotcash - 3,5zł
- Sprzedaż Fanpage 8zł
Dziś zarobione 21,5zł
MIESIĘC 42,5ZŁ
Cel dzienny 10zł spełniony Wink



RE: [RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - jasieeks - 23-05-2015 09:39

Jak najbardziej będę czytał i polecam, wczoraj pierwszy dzień współpracy i 20 zł już na subach zarobione Wink


RE: [RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - RadeKK - 23-05-2015 10:42

Dzień trzeci - 22:05.2015
Co zrobiłem:
- Poświęciłem około 1 godziny użytkownikowi jasieeks . Zaczęliśmy w godzinach późno wieczornych , ale i tak udało się osiągnąć 3 leady Tongue
Dzięki mnie zarobił 17,5zł Big Grin (ta skromność Tongue )

Moje zarobki:
- Sprzedaż fanpage - 5,12zł (jeszcze nie zaksięgowane)
- HotCash - 0,87zł z poleconego
- Shorte - 1,5$ = około 5zł

Zarobek 11zł
MIESIĄC 53,5ZŁ
Cel dzienny 10zł osiągnięty Smile



RE: [RadeKK] Zarabia i prowadzi dziennik ==> pomaga refom;) - Poldek - 23-05-2015 10:47

Czytam Wink o obserwuje powodzenia Huh