Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-PORADNIK-3-NISZE-114392)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - adiros - 13-06-2015 20:13

polecam, dobry poradnik i dobry kontakt


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 13-06-2015 20:44

(13-06-2015 20:09)SlusseR napisał(a):  Rezerwuje poradnik Big Grin Dam znać po weekendzie . Smile

okej, jak co to pisz Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - barti123pl - 14-06-2015 13:47

Szybko, sprawnie, bezproblemowy kontakt, dobry poradnik. Jak najbardziej polecam. Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 14-06-2015 15:21

Dzięki za opinie Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Damkofr - 15-06-2015 01:09

Moim zdaniem taka ilość sprzedanych sztuk może nie odrazu ale 1-2 miesiące i wpłynie na zarobki najbardziej chodzi mi o afilacyjne.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 15-06-2015 10:19

(15-06-2015 01:09)Damkofr napisał(a):  Moim zdaniem taka ilość sprzedanych sztuk może nie odrazu ale 1-2 miesiące i wpłynie na zarobki najbardziej chodzi mi o afilacyjne.

Metoda ma swój początek w 2012-2013 i od tamtej pory ma się bardzo dobrze mimo że korzystało już z niej trochę ludzi, trudno o konkurencję, gdyby miała stanowić zagrożenie nie sprzedawałbym w ogóle metody a ta przez te 2-3 lata już by padła Smile konkurencja, nawet gdyby była, nie jest naszym wrogiem, wręcz przeprzeciwnie, można ją wtkorzystać skutecznie do zarobku, pisałem o tym w 1 aktualizacji Wink

poradnik nie będzie do zakupu przez wieczność, niedługo zamykam sprzedaż Wink

Edit: jedna z osób wczoraj prosiła mnie o pomoc w sprawie pewnych linków, bo wygasły, niestety zagubiła mi się gdzieś Twoja wiadomość, jeżeli to czytasz to wal na priv lub gg Big Grin


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - przemo2741 - 15-06-2015 14:22

rozumiem, że poradnik dalej na sprzedaż? Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 15-06-2015 14:36

@[przemo2741], tak Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Damkofr - 15-06-2015 14:38

Nie padła przez 2-3 lata bo wcale aż tak dużo ludzi jej nie używało, nigdy nie trafiłem na rzeczy z poradnika. A teraz tylko już napotykam coraz częściej. Teraz jak zacznie używać z 50 osób to serio się będzie coraz ciężej bardziej chodzi mi tu o sieć affilacyjną.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 15-06-2015 14:48

(15-06-2015 14:38)Damkofr napisał(a):  Nie padła przez 2-3 lata bo wcale aż tak dużo ludzi jej nie używało, nigdy nie trafiłem na rzeczy z poradnika. A teraz tylko już napotykam coraz częściej. Teraz jak zacznie używać z 50 osób to serio się będzie coraz ciężej bardziej chodzi mi tu o sieć affilacyjną.

a ja trafiałem wielokrotnie bo siedzę w temacie od roku 2010 a sieć afiliacyjna, o której mowa w poradniku wystartowała w 2011 Wink jakby do sposobu dopadło większe grono osób to by się zaczęło kruszyć z biegiem czasu, ale i tak troche by to trwało, a my tu mówimy o kilkunastu osobach Big Grin

co do sieci afiliacyjnej, jestem w kontakcie z większością osób, które zakupiły poradnik, na bieżąco pomagam i z tego co mi wiadomo, to ludzie są porozrzucani po różnych sieciach, każdy woli inną Tongue