Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-PORADNIK-3-NISZE-114392)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 17-06-2015 10:54

create, konkurencji na razie brak mimo sprzedanych ~15 sztuk, mamy ogromny obszar działania Wink a na konkurencji można nawet zarobić, więcej info jest o tym w aktualizacji Wink co do sprzedaży to myślę że poradnik będzie się trzymal max do końca czerwca i zniknie ze sprzedaży Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - xTKSD - 17-06-2015 13:14

Ehh... Pisałem tydzień temu, może teraz nie widzisz konkurencji, ale idą wakacje każdy będzie coś robił i w końcu ludzie zauważą że coś nie do końca gra i przestaną wbijać lead'y..

Z resztą jeśli jakiś earner wpadnie na naszą 'oferte', nie wierze że jej nie skopiuje..

Podsumowując-zauważysz spadek wejść i lead'ów za jakieś +/- 2 miesiące, rozumiem że chcesz zarobić na poradniku, ale ta metoda może się szybko spalić :/


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - lukaswu - 17-06-2015 13:20

Konkurencję niestety widać tak, że szok, wszędzie takie same oferty, że ludzie już sami piszą że coś nie tak. Mówię o metodzie stąd i targecie stąd. Za 2-3 mies. to już całkiem... współpraca z konkurencją nie wchodzi w grę bo zbyt zawistna Wink


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 17-06-2015 15:12

Konkurencja w tym sposobie właściwie istnieje pare lat bo to nic odkrywczego, miejsc do promowania jest masa, a kreatywność popłaca Wink nie sądzę ażeby konkurencja w ciągu 2 miesięcy jakoś specjalnie wzrosła bo nie uderzamy ciągle w tych samych użytkowników i ciągle pojawiają się nowi ( no chyba że ktoś uderza to przykre Big Grin ).

Poza tym cały czas myślę nad nowymi sposobami promowania i jeżeli naprawdę będzie problem ( chociaż nie przewiduje w najbliższym czasie ) to opracuję nowe sposoby promocji i się nimi podziele z osobami które będą miały problemyWink

trochę kreatywności chłopaki Wink jak pisałem w jednym temacie, nikt kasy wam na tacy nie poda, warto pomyśleć i wymyslic cos wlasnego, bo potencjał jest ogromny Wink pozdro!


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - lewinski89 - 18-06-2015 07:58

Witam.

Poradnik zakupiony parę dni temu. Kontakt ze sprzedającym przed jak i po zakupie na najwyższym poziomie. To dopier początek a już jakieś drobne złotóweczki wpadają więc póki co jestem zadowolony Smile Jak będę miał jakieś problemy, na pewno napiszę.

Pozdrawiam.

EDIT: Oczywiście leci reput za poradnik jak i obsługę "posprzedażową" Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 19-06-2015 14:52

dzięki za opinię, pisz śmiało jak czegoś nie wiesz Wink

ja zapraszam w dalszym ciągu do zakupu, niedługo zamykam sprzedaż Smile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - SlusseR - 23-06-2015 06:05

Polecam wszystkim opłaca się . Big Grin


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 25-06-2015 23:40

Zapraszam w dalszym ciągu do zakupu, razem z nowym miesiącem sprzedaż zostanie zamknięta, także są to ostatnie dni, w których można nabyć poradnik Smile



RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Zarobiony_Koles - 30-06-2015 06:06

Zakupiłem poradnik, rzecz banalna ale nie prosta. Nie wiem jak z konkurencją, na razie przygotowuje materiały do obfitego startu Smile Sprzedawce polecam, kontakt dobry, cena również. Nic więcej na zakończenie sprzedaży nie powiem bo nie zarabiałem jeszcze na tym.


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych - PORADNIK + 3 NISZE - Pmxq - 30-06-2015 12:23

Dzięki za opinie Wink

Jeżeli ktoś chciałby zakupić poradnik to teraz ma ostatnią szansę, jutro poradnik nie będzie już w sprzedaży Smile