Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: subkiller.pl - Subskrypcje SMS (/Temat-subkiller-pl-Subskrypcje-SMS-114385)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Voldir - 23-05-2015 11:50

Właśnie to widziałem. Poczytajcie dalej ten dziennik Smile


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Rav656 - 23-05-2015 12:08

I kolesie po 3-4 posty i wszystkie TYLKO w tematach SubKajlera Lol


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - daniel42na - 23-05-2015 12:28

To wszystko tylko przypadek Wink tak jak bylo tutaj... http://zarabiam.com/Temat-Subspider-pl-Zarabiaj-na-sub-sms-Nowy-program-partnerski-112826


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Sarkas - 23-05-2015 13:33

Wy czytacie tutaj dziennik uzytkownika Wo... jest jeszcze drugi główny temat subkillera, więc polecam przeczytać ten właściwy Smile


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Varnity - 23-05-2015 14:41

Zarabia ktoś tam?


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Igneel - 23-05-2015 18:42

(23-05-2015 14:41)Varnity napisał(a):  Zarabia ktoś tam?

Tak, zarabiam od ponad miesiąca, zadowala mnie duża skuteczność i zarobki mimo małej stopniowo powiększającej się stawki. W tej chwili prowadzą beta testy, ale udało mi się i tak zarobić sporą sumę. Poniżej screen:

[Obrazek: bhJi5yT.png]

Wypłaty następują tego samego dnia, jeżeli ktoś ma konto w wbk. Jeżeli nie to na następny dzień.


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Varnity - 23-05-2015 19:38

[Obrazek: FEhpTUZ.jpg?1]


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - selfie - 23-05-2015 19:48

(23-05-2015 18:42)Igneel napisał(a):  
(23-05-2015 14:41)Varnity napisał(a):  Zarabia ktoś tam?

Tak, zarabiam od ponad miesiąca, zadowala mnie duża skuteczność i zarobki mimo małej stopniowo powiększającej się stawki. W tej chwili prowadzą beta testy, ale udało mi się i tak zarobić sporą sumę. Poniżej screen:

[Obrazek: bhJi5yT.png]

[Obrazek: aCxGPYh.jpg]
Czemu mnie to nie dziwi? beka


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Sarkas - 23-05-2015 20:37

tak samo pisali na forum MC haha Big Grin Zobaczcie, ile ludzi potem zmieniło zdanie co do strony kiedy zaczęły im wpadać dniówki po 400-500zł Smile Wątpię, żeby ludzie z ELITY forum nie wiedzieli co piszą bo tacy nawet potwierdzili, że skuteczność jest o wiele lepsza niż w popularnych serwisach sub sms, co tu dużo mówić, kto nie spróbuje to się nie przekona, a hejty osób, które nawet się nie zarejestrowały w serwisie nie mają nic do znaczenia bo nie wiedzą co mówią tak naprawdę Smile


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - daniel42na - 23-05-2015 20:50

Zapomniałeś tylko dodać, że w tamtejszej elicie jest 3/4 użytkowników, wystarczy zapłacić Jerk2
Twoje trolowanie, zakłamywanie rzeczywistości i nieudolne próby "marketingu szeptanego" w tym i w poprzednim temacie przechodzą granice przyzwoitości, nikt się na to nie nabierze.