Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: subkiller.pl - Subskrypcje SMS (/Temat-subkiller-pl-Subskrypcje-SMS-114385)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - mlody222 - 20-05-2015 23:07

Strona szydera na maksa beka
Zapisałem się z ciekawości...
A co najlepsze brak linku do promocji...
http://scr.hu/1dq0/3e0bd


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - kamion - 20-05-2015 23:09

(20-05-2015 23:01)broofie napisał(a):  Nie przypieprzam się, tylko dobrze wiesz, ze strona wygląda jak wyglada a robisz im reklamę do tego krytykując ja parę postów pozniej. Z tego co mozna wyczytac w regulaminie właściciel prawdopodobnie ten sam co w spidersub czytaj nie wychowany cwaniak. Widać posługuje się nawet niezmiennym i niezawodnym katalogiem tworzenia stron Big Grin
Ale spójrz na to z drugiej strony. Wrzucam informację o danej stronie, użytkownik który odwiedzi wątek widzi, że serwis jest negowany. Ma już pogląd. Jeżeli rzeczywiście jest to SCAM strona trafi do odpowiedniego działu i wtedy nikt już się nie nabierze. Ja wychodzę z takiego założeniaSmile


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - xRevolution - 20-05-2015 23:41

[Obrazek: image.jpg]

To jest taki spóźniony Prima Aprilisowy żart, tak?


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Radek4921 - 21-05-2015 13:46

Haha już nie działa Lol


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Sarkas - 23-05-2015 07:37

(20-05-2015 23:07)mlody222 napisał(a):  Strona szydera na maksa beka
Zapisałem się z ciekawości...
A co najlepsze brak linku do promocji...
http://scr.hu/1dq0/3e0bd

Na górze przecież masz nawet na tym screenie co podałeś "dodaj stronę" tam się dodaję link, najpierw trzeba go wygenerować aby był dostępny, z tego co widzę konwersja w programach jest zadowalająca bo temat jest na innym forum kilka ludzi potwierdziło skuteczność nawet 12%, na tamtym forum widać że też krytykują grafikę bo wygląda strasznie ale z niektórych opinii wynika że fajne sumki można wyciągnąć niezależnie od wyglądu, a wypłaty są tego samego dnia od zlecenia, dziś się zarejestruje i przetestuje bo z tego co widać w Top10 na stronie serio można zarobić i to nie mało nawet na zwykłym spamie, a nie usłyszałem choć jednej opinie, że serwis nie wypłaca, czekam na inne opinie ludzi którzy już spróbowali bo do tej pory na razie wypowiadają się osoby, które nawet linku nie zrobiły więc trzeba rozważyć wszystkie opinie, na stronie widać info o beta-testach także dajmy adminowi szansę sie wykazać, dziś zauważyłem, że jest nowy wygląd programu livestram czyli widać, że ciągle jest coś robione


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - selfie - 23-05-2015 07:46

(23-05-2015 07:37)Sarkas napisał(a):  
(20-05-2015 23:07)mlody222 napisał(a):  Strona szydera na maksa beka
Zapisałem się z ciekawości...
A co najlepsze brak linku do promocji...
http://scr.hu/1dq0/3e0bd

Na górze przecież masz nawet na tym screenie co podałeś "dodaj stronę" tam się dodaję link, najpierw trzeba go wygenerować aby był dostępny, z tego co widzę konwersja w programach jest zadowalająca bo temat jest na innym forum kilka ludzi potwierdziło skuteczność nawet 12%, na tamtym forum widać że też krytykują grafikę bo wygląda strasznie ale z niektórych opinii wynika że fajne sumki można wyciągnąć niezależnie od wyglądu, a wypłaty są tego samego dnia od zlecenia, dziś się zarejestruje i przetestuje bo z tego co widać w Top10 na stronie serio można zarobić i to nie mało nawet na zwykłym spamie, a nie usłyszałem choć jednej opinie, że serwis nie wypłaca, czekam na inne opinie ludzi którzy już spróbowali bo do tej pory na razie wypowiadają się osoby, które nawet linku nie zrobiły więc trzeba rozważyć wszystkie opinie, na stronie widać info o beta-testach także dajmy adminowi szansę sie wykazać, dziś zauważyłem, że jest nowy wygląd programu livestram czyli widać, że ciągle jest coś robione

"Dołączył wczoraj' Jerk Adminie Killer aka Subspider v.2 zainwestuj w profesjonalną reklamę a nie jakąś pseudo szeptaną która tylko szkodzi... Smile Ach te byznesmeny.


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Sarkas - 23-05-2015 08:04

(23-05-2015 07:46)selfie napisał(a):  
(23-05-2015 07:37)Sarkas napisał(a):  
(20-05-2015 23:07)mlody222 napisał(a):  Strona szydera na maksa beka
Zapisałem się z ciekawości...
A co najlepsze brak linku do promocji...
http://scr.hu/1dq0/3e0bd

Na górze przecież masz nawet na tym screenie co podałeś "dodaj stronę" tam się dodaję link, najpierw trzeba go wygenerować aby był dostępny, z tego co widzę konwersja w programach jest zadowalająca bo temat jest na innym forum kilka ludzi potwierdziło skuteczność nawet 12%, na tamtym forum widać że też krytykują grafikę bo wygląda strasznie ale z niektórych opinii wynika że fajne sumki można wyciągnąć niezależnie od wyglądu, a wypłaty są tego samego dnia od zlecenia, dziś się zarejestruje i przetestuje bo z tego co widać w Top10 na stronie serio można zarobić i to nie mało nawet na zwykłym spamie, a nie usłyszałem choć jednej opinie, że serwis nie wypłaca, czekam na inne opinie ludzi którzy już spróbowali bo do tej pory na razie wypowiadają się osoby, które nawet linku nie zrobiły więc trzeba rozważyć wszystkie opinie, na stronie widać info o beta-testach także dajmy adminowi szansę sie wykazać, dziś zauważyłem, że jest nowy wygląd programu livestram czyli widać, że ciągle jest coś robione

"Dołączył wczoraj' Jerk Adminie Killer aka Subspider v.2 zainwestuj w profesjonalną reklamę a nie jakąś pseudo szeptaną która tylko szkodzi... Smile Ach te byznesmeny.

Człowieku, wejdź na to forum co Ci podałem i najpierw przeczytaj opinie...


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - patulsky1337 - 23-05-2015 08:05

[Obrazek: comment_6OFaktm5foNbvoc7NFfzx22GKTVJmoa4.gif]


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Rav656 - 23-05-2015 11:29

Żaden poważny earner do was nie przejdzie. Proste... Jaja sobie robicie z tą stronką...


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - selfie - 23-05-2015 11:44

Teraz pytanie @[Sarkas] z kogo robisz debila z siebie czy z nas? Wink