Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: subkiller.pl - Subskrypcje SMS (/Temat-subkiller-pl-Subskrypcje-SMS-114385)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - lukaswu - 20-05-2015 21:17

To ten skrypt za 500zł z działu sprzedam? Wink Chyba leżał rzeczywiście nieużywany... tak od 95r. Big Grin

ed. aa To sub spider, ok Wink - https://subkiller.pl/public/regulamin/show/id/1


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - daniel42na - 20-05-2015 21:20

Nie, to jest subspider - kolejna edycja, nadal tak samo niezabezpieczony serw.. eksperyment jednego z userów.


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - broofie - 20-05-2015 21:40

(20-05-2015 21:15)kamion napisał(a):  Grafika owszem nie zachęca, testować nie zamierzam. Dużych zarobków życzęJerk
Aha. Polecasz serwis na którym nie zarobiles złamanego grosza i jeszcze wstawiasz refa nie wiedząc czy to scam czy nie? Kozak


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - kamion - 20-05-2015 22:10

(20-05-2015 21:40)broofie napisał(a):  
(20-05-2015 21:15)kamion napisał(a):  Grafika owszem nie zachęca, testować nie zamierzam. Dużych zarobków życzęJerk
Aha. Polecasz serwis na którym nie zarobiles złamanego grosza i jeszcze wstawiasz refa nie wiedząc czy to scam czy nie? Kozak
Polecam? Raczej nie do końca..
"Przedstawiam Wam nowy program partnerski"
A co z nim zrobisz to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Zapewne jak zawsze znajdzie się jakaś osoba chętna do testów i może zechcę podzielić się dowodem wypłacalności lub niewypłacalności serwisu, tak jak to się dzieje w wielu innych wątkach.

W sumie z poleconych wpadło już parę groszy, kto wie może do tych 50 zł na wypłatę testową się uzbiera.


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - broofie - 20-05-2015 22:12

Tak, polecasz bo dajesz link referencyjny.



(20-05-2015 22:10)kamion napisał(a):  
(20-05-2015 21:40)broofie napisał(a):  
(20-05-2015 21:15)kamion napisał(a):  Grafika owszem nie zachęca, testować nie zamierzam. Dużych zarobków życzęJerk
Aha. Polecasz serwis na którym nie zarobiles złamanego grosza i jeszcze wstawiasz refa nie wiedząc czy to scam czy nie? Kozak
Polecam? Raczej nie do końca..
(...)
W sumie z poleconych, wpadło już parę groszy, kto wie może do tych 50 zł na wypłatę testową się uzbiera.



RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - karor - 20-05-2015 22:27

ciekawe czy pobijecie rekord AirCash Lol


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - szpilmen - 20-05-2015 22:35

Na początku myślałem że to serwis Killera Tongue


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Koja - 20-05-2015 22:44

Lepszą stronę zrobił mój siostrzeniec w 1 klasie gimnazjum Lol


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - kamion - 20-05-2015 22:45

(20-05-2015 22:12)broofie napisał(a):  Tak, polecasz bo dajesz link referencyjny.



(20-05-2015 22:10)kamion napisał(a):  
(20-05-2015 21:40)broofie napisał(a):  
(20-05-2015 21:15)kamion napisał(a):  Grafika owszem nie zachęca, testować nie zamierzam. Dużych zarobków życzęJerk
Aha. Polecasz serwis na którym nie zarobiles złamanego grosza i jeszcze wstawiasz refa nie wiedząc czy to scam czy nie? Kozak
Polecam? Raczej nie do końca..
(...)
W sumie z poleconych, wpadło już parę groszy, kto wie może do tych 50 zł na wypłatę testową się uzbiera.
Już wiem skąd taka liczba postów u Ciebie.. Exclamation
Jak inaczej nazwiesz osobę, która zarejestrowała się z linku referencyjnego?
Wg. mnie podanie refa nie jest jednoznaczną rekomentacją danego serwisu.

Zdaje się, że nie napisałem "Polecam Wam super, hiper, fantastyczną etc. stronę, rejestrujcie się bo warto". Jedynie umieściłem informację, żę dany serwis istnieje. A przy okazji jeżeli ktoś chciałby się zarejestrować to dlaczego nie z refa?
A to co w tej chwili robisz to już zwykłe przypieprzanie.
Ale ok niech Ci będzie, że polecam. Polecam zwłaszcza Tobie.


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - broofie - 20-05-2015 23:01

Nie przypieprzam się, tylko dobrze wiesz, ze strona wygląda jak wyglada a robisz im reklamę do tego krytykując ja parę postów pozniej. Z tego co mozna wyczytac w regulaminie właściciel prawdopodobnie ten sam co w spidersub czytaj nie wychowany cwaniak. Widać posługuje się nawet niezmiennym i niezawodnym katalogiem tworzenia stron Big Grin
A,
"Jak inaczej nazwiesz osobę, która zarejestrowała się z linku referencyjnego?"
?
Polecam zapoznanie się ze znaczeniem słowa "referencje"


Tak czy inaczej nie trzeba być wróżbita aby stwierdzić fakt, ze serwis padnie lada moment.