Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: subkiller.pl - Subskrypcje SMS (/Temat-subkiller-pl-Subskrypcje-SMS-114385)

Strony: 1 2 3 4 5 6


subkiller.pl - Subskrypcje SMS - kamion - 20-05-2015 20:57

Przedstawiam Wam nowy program partnerski!
subkiller.pl


ref: https://subkiller.pl/?p=kamion
czysty: https://subkiller.pl

Dziękuję za każdą rejestrację z reflinkaSmile

"Trwają beta-testy programów. Dziękujemy wszystkim partnerom za to, że jesteście z nami od samego początku. Jak widzicie skuteczność naszych programów jest bardzo dobra. W dodatku wprowadziliśmy system, dzięki któremu możecie edytować każdy program do własnych potrzeb - tego nie oferuje nam żaden serwis! Staram się jak mogę abyście dostali wypłatę następnego dnia po zleceniu, do tej pory tak to się odbywało. Na naszej stronie istnieje również system poleconych - za każdą poleconą osobę otrzymacie 11% prowizji. Im więcej będziecie generować rejestracji tym większa stawka w serwisie dla Was - istnieje możliwość indywidualnej negocjacji stawki, w takich przypadkach prosimy o kontakt. Życzę Wam dużo sukcesów w zarabianiu na Subkiller.pl Jeśli macie jakieś pytania odnośnie serwisu lub nie podoba Wam się obecna stawka na koncie to prosimy o kontakt na e-mail: [email protected]"
(źródło: https://subkiller.pl/public/aktualnosci )

Płatności:
  • dwie wypłaty w miesiącu powyżej 50 zł
  • nieograniczona ilość wypłat powyżej 500 zł
Dostępne programy:
  • Aplikacja na smartfona
  • Test IQ
  • Speed Test
  • Pobierz
  • Petycje
  • Live Stream
  • Doładowanie telefonu
  • Pusta oferta
Poleceni:

Z każdej poleconej przez Ciebie osoby otrzymasz 11% jej zysku!


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Voldir - 20-05-2015 20:59

Wychodzi tego jak grzyby po deszczu Big Grin Skoro Ty dziękujesz partnerom za to, że są, to znaczy że masz coś wspólnego z administracją. Więc Moje pytanie jest następujące. Po co podałeś ten ref link? facepalm

Jakie stawki? Wygląd strony jest wręcz tragiczny facepalm Robiona w paincie czy w Gimpie? Lol


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Hybrid1990 - 20-05-2015 20:59

[Obrazek: face85.jpg]


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - kamion - 20-05-2015 21:02

(20-05-2015 20:59)Voldir napisał(a):  Wychodzi tego jak grzyby po deszczu Big Grin Skoro Ty dziękujesz partnerom za to, że są, to znaczy że masz coś wspólnego z administracją. Więc Moje pytanie jest następujące. Po co podałeś ten ref link? facepalm

Jakie stawki? Wygląd strony jest wręcz tragiczny facepalm
Gdybyś czytał uważnie zauważyłbyś cytat.. Jest to cytat ze strony. A i z administracją nie mam nic wspólnego. Jedynie wrzucam co znalazłem być może ktoś będzie zainteresowany.


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Voldir - 20-05-2015 21:04

Niby z której? Bo ja nic takiego na stronie tam nie widzę beka

No to tak na poważnie, to wypadało by podać źródło pochodzenia w/w cytatu bo to wygląda tak, jak byś był adminem a dodatkowo chciał zarabiać na refach. Jakieś dowody wypłaty?


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - nicooo - 20-05-2015 21:07

Grafika cudowna , portal świetnie przygotowany a tak serio to żartowałem...


subkiller.pl - Subskrypcje SMS - broofie - 20-05-2015 21:07

[Obrazek: 132.gif]


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Rav656 - 20-05-2015 21:09

SubSpider Lol

To że powstają serwisy - super. Konkurencja zwiększa jakość, ale ludzie. Nie takie coś Big Grin


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - Varnity - 20-05-2015 21:14

Dobrze jest co wy chcecie Jerk2


RE: subkiller.pl - Subskrypcje SMS - kamion - 20-05-2015 21:15

Żródło? Mówisz maszCool

Grafika owszem nie zachęca, testować nie zamierzam. Dużych zarobków życzęJerk