Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza Facebook! Dla początkujących! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza Facebook! Dla początkujących! (/Temat-Nisza-Facebook-Dla-poczatkujacych-114371)



Nisza Facebook! Dla początkujących! - Branzolek - 20-05-2015 18:22

OPIS:
Witam
Sprzedam niszę+poradnik głównie dla początkujących. Sposób można wykorzystać wszędzie lecz ja pokazałem go na przykładzie facebooka. Sposób nie jest do końca uczciwy, powiem że na granicy przyzwoitości. Początkujące osoby nie będą mały najmniejszych problemów aby się odnaleźć i zarobić pierwszy pieniądz.
CO POTRZEBUJEMY?:
-Wystarczy konto z grupami, bądź jak ktoś posiada: Fanpage itd.
-Chwile czasu i chęci!
Jako dodatek dorzucam skrypt viralny bez potrzeby aplikacji o czym wszystko jest napisane w poradniku.

CENA:
Dwie pierwsze sztuki: 20zl
pozostałe: 30zl

KONTAKT:
PW
GG: 50673643
Krótko i na temat, po więcej zapraszam zainteresowanych!
Pozdrawiam Smile



RE: Nisza Facebook! Dla początkujących! - surfer0700 - 24-05-2015 20:28

Dostałem poradnik do recenzji, nie musiałem go testować, bo znałem go od bardzo bardzo dawna. Generalnie nisza jest dość popularna w środowisku subsms i kto porusza się w tych kręgach to powinien zdawać sobie sprawę z istnienia tej metody. Może początkujący nowicjusze nie będą znali tej metody, reszta raczej ją zna. Cena 40 i 50 PLN jak dla mnie z kosmosu. Sposób promocji też pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza że facebook różnie reaguje na linki. Z pewnością są ciekawsze sposoby promocji tej 'niszy' - o ile można to jeszcze tak nazwać. Jak dla mnie poradnik słaby, nisza dość popularna a cena wysoka.


RE: Nisza Facebook! Dla początkujących! - Branzolek - 24-05-2015 20:42

Co do ceny racja bo niszę przedstawiłem tylko w swietle facebooka.
Niedlugo ukaze się update z lepszym wylorzystaniem Cenę zmieniam na 20pln za 2 pierwsze sztuki. Reszta po 30. Nisza w głównej mierze dla początkujących!


RE: Nisza Facebook! Dla początkujących! - broofie - 24-05-2015 20:53

Cos ostatnio jakiś wysyp tych poradników jest w tym dziale. Większość to odgrzewane kotlety sprzed dekad. Wystarczy dodać, ze "nisza dla początkujących" i wszelkie zażalenia niech se wsadzą Smile Z tym pewnie jest tak samo, co zresztą po części potwierdza surfer.
Jeśli ktoś nie potrafi zarobić tych 10zl dziennie bez poradnika, to to cos za 20 mu w tym nie pomoże.


Nisza Facebook! Dla początkujących! - surfer0700 - 21-07-2015 22:19

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.