Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karolak a Orange - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Karolak a Orange (/Temat-Karolak-a-Orange-114349)

Strony: 1 2 3 4


RE: Karolak a Orange - wiezaawieza - 21-05-2015 15:01

Osobiście mam wyjebane na to kto jest twarzą Orange. Karolak nie jest fajną osobą jak dla mnie ale w Rodzince.pl pasuje. Jak dla mnie tylko szajbusy mogą odchodzić z takim powodem od orange, bo niektóre oferty są naprawdę dobre. Jedynie ten wasz internet jest w chuuj lipny i nikomu go nie polecę, a nawet odradzę Tongue I mam nadzieję, że wyjdziesz na wyższą posadę niż to call center na słuchawkach, bo po tylu dniach od startu pracy myślę, że wyżej jeszcze cię nie wrzucili. Powodzenia i nie daj się tym szajbusom Tongue


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 21-05-2015 15:46

Ponad 3 lata tam pracuję, więc co oznacza "Po tylu dniach od startu pracy"? Big Grin


RE: Karolak a Orange - fusek - 22-05-2015 12:26

(21-05-2015 15:46)ziolo1945 napisał(a):  Ponad 3 lata tam pracuję, więc co oznacza "Po tylu dniach od startu pracy"? Big Grin

Wracajac do Karolaka to nawet sportowcy maja napisane w konraktach o czym mowic, gdzie sie pojawiac itp. Jesli Pan przedzialek, ktory jest Wasza twarza tego nie mial - to Wasz problem i to Wy ponosicie odpowiedzialnosc za jego slowa bo on jest Wasza twarza a nie kogos innego.

Boisz sie PISu? On sie boi - bo dobrze wie ze PIS to nie partia najbogatszych Polakow, a ludzi, ktorzy chca tu godnie zyc.


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 22-05-2015 12:44

Ciekawe czy oglądalność rodzinki.pl spadnie, bo przecież jest tam głównym aktorem, a wszyscy my go utrzymujemy z naszego abonamentu RTV. -.-

I nie, nie boję się PIS-u. Niczego takiego nie napisałem.


RE: Karolak a Orange - selfie - 23-05-2015 03:25

(22-05-2015 19:30)10ar90 napisał(a):  Karolak działa na nerwy coraz większej liczbie ludzi, najpierw był spoko, bo "ooo jakaś nowa twarz", potem zaczął wkurzać, bo "cholera znowu on ?" a teraz juz całkiem wkurza bo jest wszędzie, w serialach, filmach, reklamach, podczas kampanii, w wiadomościach, w lodówce, pod łóżkiem... wszędzie

Jeśli ktoś bez przerwy ogląda telewizję chciałeś powiedzieć Smile


RE: Karolak a Orange - prololex - 23-05-2015 06:59

Karolak - anty reklama.


RE: Karolak a Orange - overlord25 - 23-05-2015 14:13

Zwolnijcie Karolaka bo jak tego nie zrobicie to ja i moich paru znajomych odejdziemy do konkurencji Big Grin oczywiście zartowałem Tongue


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 24-05-2015 18:00

Dobrze, że żartowałeś, bo już chciałem mu Umowę wypowiadać.