Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karolak a Orange - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Karolak a Orange (/Temat-Karolak-a-Orange-114349)

Strony: 1 2 3 4


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 20-05-2015 19:12

selfie, szykiriki jesteście wielcy. Big Grin Fajnie, że tak to widzicie. Dokładnie mam takie samo zdanie.


RE: Karolak a Orange - adios123 - 20-05-2015 21:03

Nie bójcie się. Nie odejdę od Was. Ostatnio przedłużyłem u Was neta jeszcze na rok i jakoś znacznie lepiej chodzi wieczorami. Jesteście jednocześnie idiotami i mądrymi ludźmi - zależy na kogo na linii trafiłem xD.


RE: Karolak a Orange - mamrocik - 20-05-2015 21:37

Ja także bym nie odszedł nawet gdyby Justin Biber Jerk promował Orange . Jeśli operator jest w porządku , ludzie pójdą gdzie taniej i bardziej komfortowo . Myślę że osoby starsze mają problem z Bronisławem albo to taka zagryweczka ze strony konkurencji Smile


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 20-05-2015 21:44

adios123, uwierz, że częściej to klienci są większymi idiotami. Big Grin Poza tym mi to rybka. Na Twoje miejsce kilkunastu innych przyjdzie. Nikt płakał nie będzie. Big Grin


RE: Karolak a Orange - tomswi - 20-05-2015 22:40

Ja tam klientem sieci Orange nie jestem między innymi ze względu na Karolaka. Już by się bardziej do promocji sieci nadawał menel spod sklepu niż Karolak, który umiejętności aktorskie ma jak mój pies.


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 20-05-2015 22:44

Kurde, naprawdę dla Was sprawą pierwszorzędną przy wyborze operatora jest to kto jest jego twarzą, niż to jaką mają ofertę? Dla mnie reprezentować sieć może nawet Conchita Wurst ale żeby ofertę mieli dobrą...


RE: Karolak a Orange - fusek - 20-05-2015 22:51

(20-05-2015 22:44)ziolo1945 napisał(a):  Kurde, naprawdę dla Was sprawą pierwszorzędną przy wyborze operatora jest to kto jest jego twarzą, niż to jaką mają ofertę? Dla mnie reprezentować sieć może nawet Conchita Wurst ale żeby ofertę mieli dobrą...
Nie znam Cie, nie obraz sie. Na prawde praca w call center na sluchawce jest szczytem Twoich marzen. Piszesz tu i bronisz orange conajmniej jakbys byl kierownikiem lub wlascicielem.


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 20-05-2015 22:58

Praca w BOK nie oznacza pracy na słuchawkach. Skąd wiesz, że właśnie nie jestem kierownikiem? Smile Ale do rzeczy. Przeszkadza Ci fakt, że bronię Orange? Bo nie bardzo rozumiem jaki masz z tym problem.


RE: Karolak a Orange - mamrocik - 20-05-2015 22:59

(20-05-2015 22:51)fusek napisał(a):  
(20-05-2015 22:44)ziolo1945 napisał(a):  Kurde, naprawdę dla Was sprawą pierwszorzędną przy wyborze operatora jest to kto jest jego twarzą, niż to jaką mają ofertę? Dla mnie reprezentować sieć może nawet Conchita Wurst ale żeby ofertę mieli dobrą...
Nie znam Cie, nie obraz sie. Na prawde praca w call center na sluchawce jest szczytem Twoich marzen. Piszesz tu i bronisz orange conajmniej jakbys byl kierownikiem lub wlascicielem.

Ja bym chciał popracować w call center , przynajmniej na próbę Tongue . A co jeśli dorabia sobie w call center Lol i działa w internatach Cool
EDIT:
Właśnie o tym myślałem , na bank można awansować czy coś, chyba że jest się leniem Tongue .


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 20-05-2015 23:01

W call center, w tym przypadku w BOK, można robić naprawdę ambitniejsze rzeczy niż pracować na słuchawkach. Big Grin