Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Karolak a Orange - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Karolak a Orange (/Temat-Karolak-a-Orange-114349)

Strony: 1 2 3 4


Karolak a Orange - ziolo1945 - 20-05-2015 11:36

Mam do Was pytanie. Jak część z Was pewnie wie jestem pracownikiem BOK Orange. Od dwóch dni czy to na oficjalnym profilu Orange na Facebooku czy nawet podczas kontaktów telefonicznych z nami klienci żądają aby Tomasz Karolak nie był już twarzą marki Orange (chodzi oczywiście o włączenie się Karolaka w kampanię Komorowskiego). Grożą odejściem z sieci. Ciekawy jestem jakie jest Wasze zdanie na ten temat. Abstrahując czy popieracie Komorowskiego czy nie. Uważacie, że klienci mają rację? Stanowisko Orange jest jednoznaczne. To co Karolak robi prywatnie to jego sprawa i Orange nie chce tego komentować. Podzielcie się opinią na ten temat. Smile


RE: Karolak a Orange - markow - 20-05-2015 11:39

jak bym był klientem orange też bym odszedł jakim trzeba być gosciem zeby popierać komorowskiego ciekawe ile kasy dostaje za to


RE: Karolak a Orange - Kryspin - 20-05-2015 11:43

jestem klientem orange ale nie mam zamiaru odchodzić z takiego powodu Big Grin dla ludzi już całkiem w głowach się pomieszało Tongue zresztą nie oglądam reklam Huh


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 20-05-2015 12:14

Markow, dziwne rozumowanie. Czyli rozumiem, że jeśli ja jako pracownik Orange popierałbym Komorowskiego, to moi znajomi powinni odejść z sieci, tak? Big Grin


RE: Karolak a Orange - mamrocik - 20-05-2015 13:20

Fakt Karolak to słaba promocja w orange . Klient ma zawsze rację 2 . Nawet jeśli jej nie ma.


RE: Karolak a Orange - fusek - 20-05-2015 13:49

(20-05-2015 12:14)ziolo1945 napisał(a):  Markow, dziwne rozumowanie. Czyli rozumiem, że jeśli ja jako pracownik Orange popierałbym Komorowskiego, to moi znajomi powinni odejść z sieci, tak? Big Grin

Jesli bedziesz osoba publiczna tak znana jak karolak i bedziesz mieszal sie do polityki nie majac zadnego pojecia to owszem.

Ja bojkotuje orange i czekam do koncs umowy bo nie bedzie mi taki pan mowil na kogo glosowac. - nie posiadajacy zadnej merytorycznej argumentacji.


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 20-05-2015 14:18

Jasne, ale nadal nie rozumiem co prywatne zdanie Karolaka (nawet jako osoby publicznej) ma do Orange. Nie kumam tego bojkotu operatora, bo aktor poparł jakiegoś kandydata.

Odnosząc się jeszcze do tego co napisałeś. Jakby poparł Kukiza, bądź Korwina (albo kogo tam popierasz), również nie podając merytorycznej argumentacji, to Orange byś nie bojkotował?


RE: Karolak a Orange - Branzolek - 20-05-2015 14:24

Wszędzie kradną i naciągają nawet w takim orange (nie obrażając ciebie @[ziolo1945] Z pełnym szacunkiem. Więc mi to tam wsio rybka.


RE: Karolak a Orange - ziolo1945 - 20-05-2015 14:27

Spokojnie, nie obrażę się. Smile Mam pełną świadomość tego co dzieje się w Orange i u innych operatorów więc luzik. Chodzi mi tylko o tą (niezrozumiałą dla mnie) nagonkę na Orange, bo ktoś poparł Komora.


RE: Karolak a Orange - Madroxx - 20-05-2015 14:32

Idąc tym tokiem rozumowania to powinni się odciąć od każdego kto popiera komorowskiego... Ciekawe jakby VW popierał PO Big Grin Czy by wtedy sprzedawali swoje golfy beka