Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków (/Temat-UtnijTO-pl-Profesjonalny-skracacz-linkow-114335)

Strony: 1 2 3


UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - RoyMaster - 20-05-2015 09:24

Witam, chciałbym was zaprosić do skorzystania z nowego skracacza linków UtnijTO.pl
Posiadamy ogromny wybór domen do skracania (niestety darmowe ale zawsze coś). Chcesz podpiąć własną domenę do skracania? Nic trudnego! Skontaktuj się z nami a my podepniemy Twoją domenę pod nasz serwis zupełnie za darmo. Używać domeny będziesz mógł tylko Ty! Masz ciekawe pomysły bądź znalazłeś błędy w działaniu serwisu? Pisz do nas a my postaramy się jak najszybciej naprawić bądź usprawnić działanie serwisu. Zapraszam do oceny i dzielenia się tutaj swoimi spostrzeżeniami.

www.utnijto.pl

Pozdrawiam RoyMaster


RE: UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - szyweg - 20-05-2015 10:29

O przed wczoraj się zarejestrowałem. A dziś reklamę na forum widzę Smile


RE: UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - RoyMaster - 20-05-2015 11:02

Zaczęliśmy się powoli reklamować. Jeżeli znajdziesz jakieś błędy prosimy o napisanie ich w tym temacie.


RE: UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - szyweg - 20-05-2015 11:39

Okej. Nie ma najmniejszego problemu Smile


RE: UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - TeYroXOfficial - 20-05-2015 12:02

Macie API bądź skrypt który podmienia wszystkie linki na stronie pod wasze? (maskowanie)? Czy muszę samemu pisać? Tongue


RE: UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - RoyMaster - 20-05-2015 20:30

Niestety aktualnie nie posiadamy takiego API który podmienia wszystkie linki na stronie Użytkownika.

Posiadamy dwa rodzaje skróceń linku jeden jest w iframe a drugi to zwykłe przekierowanie.


RE: UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - TeYroXOfficial - 20-05-2015 23:24

no to szkoda Smile Daj znać jak napiszesz API/Skrypt pod to, z chęcią bym wykorzystal i przetesował to Smile


RE: UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - RoyMaster - 21-05-2015 08:11

Powiedz dokładnie jak takie API ma wyglądać i co ma robić wtedy spróbujemy coś podziałać w tym kierunku.


RE: UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - Pudys - 21-05-2015 23:56

Jako że strona UtnijTO.pl dopiero powstała i powoli stawia swoje pierwsze kroki w internecie, wraz z użytkownikiem RoyMaster chcielibyśmy poznać waszą opinię na takie tematy jak:
-stan konta/ wykupowanie pakietów(lepsze punkty czy złotówki).
-dostępne funkcje, co dodać, co ująć.
-sposób logowania do panelu wydawcy i reklamodawcy oddzielny czy połączyć je tak by przełączyć panel bez ponownego logowania.
-no i najważniejsza kwestia w jaki sposób chcielibyście kontaktować się z nami( administracją strony).
Serdecznie zachęcam do dzielenia się z nami swoją opinią na temat serwisu.
Pozdrawiam Pudys


RE: UtnijTO.pl- Profesjonalny skracacz linków - szyweg - 22-05-2015 00:10

(21-05-2015 23:56)Pudys napisał(a):  Jako że strona UtnijTO.pl dopiero powstała i powoli stawia swoje pierwsze kroki w internecie, wraz z użytkownikiem RoyMaster chcielibyśmy poznać waszą opinię na takie tematy jak:
-stan konta/ wykupowanie pakietów(lepsze punkty czy złotówki).
-dostępne funkcje, co dodać, co ująć.
-sposób logowania do panelu wydawcy i reklamodawcy oddzielny czy połączyć je tak by przełączyć panel bez ponownego logowania.
-no i najważniejsza kwestia w jaki sposób chcielibyście kontaktować się z nami( administracją strony).
Serdecznie zachęcam do dzielenia się z nami swoją opinią na temat serwisu.
Pozdrawiam Pudys

Jeżeli chodzi o mnie to:
-Złotówki
-Tu się nie wypowiem za mało wiedzy. Ostatnio jak skróciłem linka to nie zaliczało mi wejść (moze coś ja sknociłem)
-Tak jak jest
-Livechat Jerk2 Mail ale max 2h na odpowiedźJerk2