Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powtórka generalnego restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Powtórka generalnego restocku (/Temat-Powtorka-generalnego-restocku-11430)

Strony: 1 2 3


Powtórka generalnego restocku - haggard - 05-08-2010 22:14

http://twitter.com/ksavitt

Ten był failem. Złe ceny. Brak dostępu dla osób, które zebrały te 100 ptz +.

Cytat:If you got prize today at mistaken higher PTZ, you'll get credit for the difference in your account. We're mad at ourselves. So sorry!
Cytat:OUR mistake! PTZ levels were set wrong for today's general redemption. New redemption at normal levels tomorrow. SORRY for angst!

EDIT
News na Hallwayu
Cytat:...If you redeemed today, we will refund the difference between the correct price levels and today's price levels to your account...
Zwracają różnicę PTZ. Czyli jeśli wydałeś na nagrodę 9000 PTZ a powinna kosztować 5000 PTZ to zwracają 4k ptz.
Zwracają PTZ za nagrody zakupione dzisiaj.


RE: Powtórka generalnego restocku - Nayare - 05-08-2010 22:17

If you got prize today at mistaken higher PTZ, you'll get credit for the difference in your account. We're mad at ourselves. So sorry!


RE: Powtórka generalnego restocku - MotorniczyTramwaju - 05-08-2010 22:17

Ale Urwał Tongue


RE: Powtórka generalnego restocku - haggard - 05-08-2010 22:18

Może motorniczy damy radę się dostać.

Ma ktoś screeny z nagrodami ?


RE: Powtórka generalnego restocku - MotorniczyTramwaju - 05-08-2010 22:19

Napisałem do Kathy czy będę miał dostęp co to za bug Tongue


RE: Powtórka generalnego restocku - haggard - 05-08-2010 22:25

News na Hallwayu
Cytat:...If you redeemed today, we will refund the difference between the correct price levels and today's price levels to your account...
Zwracają różnicę PTZ. Czyli jeśli wydałeś na nagrodę 9000 PTZ a powinna kosztować 5000 PTZ to zwracają 4k ptz.


RE: Powtórka generalnego restocku - sl0910 - 05-08-2010 22:30

Info z Hallway:
Cytat:Very important redemption update: Our mistake! PTZ levels were incorrect (too high) on today's redemption, due to an error on our part. A few announcements:


1) We will have another redemption tomorrow at the CORRECT price levels


2) If you redeemed today, we will refund the difference between the correct price levels and today's price levels to your account.


We are so sorry for any confusion or upset this may have caused — thanks for giving us the chance to make it right:-)

Wydaje mi się, że tym co dzisiaj zamówili zwrócą różnice w cenie, a dodatkowo będzie drugi restock.


RE: Powtórka generalnego restocku - michal2612 - 05-08-2010 22:31

To dobrze cieszę się niezmiernie że będę miał drugą szansę.Minus taki że cały świat bierze udział powinna tylko Polska i USA a plus że ceny normalne będą Smile


RE: Powtórka generalnego restocku - NaoS - 05-08-2010 22:40

Skoro ci co dziś wygrali dostaną nagrody, znaczy że będzie ich jutro BARDZO MAŁO, a w dodatku wszyscy znają dzień restocku, więc będzie ciężko cokolwiek zgarnąć.


RE: Powtórka generalnego restocku - Vesperus - 05-08-2010 22:40

kurde po co ja brałem jakieś gówno. Teraz mogę nie mieć dostępu bo już zamówiłem.