Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MetaTrader - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MetaTrader (/Temat-MetaTrader-114260)



MetaTrader - czarls - 18-05-2015 20:39

Witam, chce zacząć inwestować małe kwoty w opcjach binarnych, mam już na to pieniądze... Wcześniej inwestowałem na Plus500 i myślę że to zostawię sobie na później, przesrałem na nim bonus także się nie martwię ;D. Z opinii na temat różnych brokerów, wybiorę chyba TopOption. Zanim założę tam konto zwracam się do Was z pytaniem o MetaTrader, zainstalowałem ten program z myślą że jest dobry dlatego że dość szybko aktualizuje wykresy o zmianach w instrumentach... Do tego tak na dobry początek myślę inwestować EUR/USD, a w MT nie potrafię tego instrumentu znaleźć, wie ktoś może co się z tym instrumentem stało? Czy nie muszę czasem jeszcze konfigurować tego MT by dobrze działał?


RE: MetaTrader - LordBeaK - 18-05-2015 21:58

Na jakim koncie masz mt4? Poszukaj po lewej na liscie. Mozesz kliknac tam prawym a potem dodaj. Jesli nie ma zaloz demo na innej platformie w mt4. Ja mam w fxdd i myka.


RE: MetaTrader - Anthony - 18-05-2015 22:03

Pewnie masz w MT4 (zwykle na lewo od okna wykresu) okienko "Rynek", a w nim widoczne symbole instrumentów. Jeżeli nie masz tam eur/usd to kliknij na jakiś inny instrument albo po prostu w polu okna, lewym przyciskiem myszy po czym na liście która się otworzy kliknij "pokaż wszystkie instrumenty". Powinno być ok.


RE: MetaTrader - czarls - 18-05-2015 22:15

Właśnie wybrałem MT4 z IronFX i założyłem rachunek demo u nich, wszystko jestSmile


RE: MetaTrader - Comparic - 19-05-2015 06:56

(18-05-2015 22:15)czarls napisał(a):  Właśnie wybrałem MT4 z IronFX i założyłem rachunek demo u nich, wszystko jestSmile

Musiałeś mieć po prostu wyłączone poszczególne walory Wink

Na przyszłość ctrl+u (instrumenty) - te zaznaczone na żółto wyświetlają się w okienku rynek (ctrl+m), te szare są niewidoczne. Brokerzy często oferują notowania dla zdecydowanie większej ilości walorów jednak początkowo nie wszystkie są wyświetlane Smile

Jeżeli chcesz mieć bardzo dużo nie tylko z walut, ale również z towarów, kontraktów futures, indeksów i popularnych spółek to sprawdź GO4X


MetaTrader - surfer0700 - 19-05-2015 16:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.