Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. (/Temat-4-poradniki-zlaczone-w-calosc-czyli-1-technika-ktora-przyniesie-wysokie-zarobki-114252)

Strony: 1 2 3


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - zjadamkredki - 21-05-2015 20:03

bartek jak możesz to wstaw ss'a z zarobków Wink


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - EpicBlank - 21-05-2015 20:05

BaniPunz, jakby co pisz pw Smile
Ogólnie przez weekend popracuje troszke tą metodą, sam też coś wrzucę Smile


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - xTKSD - 21-05-2015 20:55

Em.. A wygodniej było by startować z 'jakimś zapleczem' tzn jakieś konta etc? Smile

I tak z ciekawości, czy w którejś z nisz kontaktujemy się bezpośrednio z 'klientem'? Big Grin


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - Ando - 21-05-2015 20:57

Metody polegają na spamie?


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - EpicBlank - 21-05-2015 21:12

W żadnej z nisz nie kontaktujemy się z klientem "bezpośrednio" pisząc do niego czy cokolwiek w tym stylu. Myśle że wygodniej byłoby zacząć mając już jakieś konta, jednak nie jest to wymagane Smile
Ando, jedna z metod polega na typowo bezmyślnym spamie (są to jednak boty, więc z tego to wynika).
Przy pozostałych metodach wygląda to inaczej Smile


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - kalutor - 22-05-2015 16:48

Nie spodziewajcie się recenzji, w stricte tego słowa znaczeniu. To raczej coś w rodzaju zachęty – zachęty do kupna tego poradnika. Dlaczego w ogóle podejmuję się tego zadania. Otóż jako pierwszy zakupiłem ów poradnik, a jego autor w ramach pewnego eksperymentu, poprosił mnie o napisanie słów paru o tymże. Nie ukrywam, że czynię to z przyjemnością – czując się w jakiś sposób wyróżniony. Nadmienię, że to drugi poradnik, który zakupiłem od autora, i w obu przypadkach jestem wielce usatysfakcjonowany.
Ale dosyć już tych kurtuazji, bo czas przejść do meritum. Gdybym ja był autorem tego poradnika, to reklamowałbym go następująco - „Daję wam narzędzie do zarabiania, weźcie go więc i zarabiajcie...” Bo tak jest w istocie, bo ten poradnik tworzący całość z innymi, które opisuje autor – jest właśnie swoistego rodzaju narzędziem, które umiejętnie wykorzystane, może przynosić spodziewane profity.
Co jest charakterystyczne dla tego poradnika? Otóż minimalizm, a wręcz ascetyzm w treści – ale zupełnie usprawiedliwiony, gdyż autor kosztem wielostronicowej perory, aplikuje nam skondensowaną pigułkę wiedzy. Wiedzy praktycznej, skutecznej i jak łatwo przypuścić – popartej własnym doświadczeniem. Z oczywistych względów nie mogę ujawnić opisywanych metod i sposobów zarabiania ujętych w tym poradniku, jednakże z całą mocą zapewniam, że każdy kto akurat dzisiaj postanowiłby zacząć zarabiać pieniądze z wykorzystaniem Internetu, to z tym poradnikiem, po prostu zaczął by je zarabiać. Wiedza zawarta w tej publikacji, jest podana w sposób możliwie prosty, co skutkuje natychmiastową możliwością zarabiania! Do poradnika twórca dodaje trzy autorskie programy w formie botów, które niejako automatyzują procesy zarobkowe.
Jeśli oczekujecie, że zakupiony poradnik będzie zarabiał sam z siebie pieniądze przy waszej bierności – to nie kupujcie go; żaden poradnik, choćby najlepszy nie wyręczy nikogo w zarabianiu. Natomiast jeśli jesteście w stanie poświęcić swoją pracę, pracę opartą na jakości, a także nie poddawać się ograniczeniom własnej wyobraźni, to ten poradnik jest jak najbardziej dla was. Jest on bowiem drogowskazem pokazującym prostą drogę, prowadzącą do zarabiania...
Na koniec, co również bardzo istotne, przynajmniej dla mnie – krótka ocena autora. Otóż życzyłbym sobie być traktowany tak profesjonalnie przez wszystkich kontrahentów; życzliwie i uprzejmie, jak przez użytkownika (autora) EpicBlank. Genialny, szybki support, rzeczowość i cierpliwość – to niewątpliwe zalety, które wyróżniają tego użytkownika. Zapraszam do skorzystania z jego oferty, ba naprawdę warto.


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - lukaswu - 22-05-2015 17:07

kalutor - wolałbym recenzję w takiej postaci: Koszt: 65zł, Zysk po 3dniach: ? Dochód: ?
rozumiem, że wiele zależy od osoby i nakładu pracy, ale takie recenzje są bardziej miarodajne Wink


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - kalutor - 22-05-2015 17:41

(22-05-2015 17:07)lukaswu napisał(a):  kalutor - wolałbym recenzję w takiej postaci: Koszt: 65zł, Zysk po 3dniach: ? Dochód: ?
rozumiem, że wiele zależy od osoby i nakładu pracy, ale takie recenzje są bardziej miarodajne Wink

Uprzedziłem, iż nie jest to recenzja, tylko zachęta, i jako taka funkcję swą spełnia.


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - EpicBlank - 22-05-2015 20:15

Po weekendzie pracy osobiście pokaże swoje zarobki Smile
Zaznaczę że pracować będę bez zaplecza, wszystko od początku. Po prostu pokaże wam ile może zarobić osoba zaczynająca "od zera". Mam nadzieje że zachęci was to do inwestycji Smile


RE: 4 poradniki złączone w całość, czyli 1 technika która przyniesie wysokie zarobki. - Mercz - 23-05-2015 20:20

Edit: Tak jak myslałem autor podesłał zły poradnik Big Grin

Zaraz zamieszczę nową recenzje.