Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Trzy "większe" fanpage GRATIS Dziesięć mikro-fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Trzy "większe" fanpage GRATIS Dziesięć mikro-fanpage (/Temat-Sprzedam-Trzy-wieksze-fanpage-GRATIS-Dziesiec-mikro-fanpage-114251)



[Sprzedam] Trzy "większe" fanpage GRATIS Dziesięć mikro-fanpage - Kacpersky12 - 18-05-2015 19:24

[Sprzedam] Trzy fanpage GRATIS Dziesięć mikro-fanpage
1.Nazwa przedmiotu : Trzy fanpage GRATIS Dziesięć mikro-fanpage

2.Opis przedmiotu :

Mam do sprzedania trzy "większe" sztuki fp no i w gratisie moge dać Wam około dziesięć mikro-fanpage (0-100 like)

1. 20 500 Lubię To - Tematka dla Nastolatek
Nie był spamiony, kilkuletni staż. Strasznie dużej aktywności też nie ma. Dzisiaj na próbe dodałem posta, że szukam nowych adminek i w ciągu około godziny informacja dotarła do 250 odbiorców. Uwarzam, że przy lekkim nakładzie pracy fanpage znów ożyje. Cena to 130zł

2. 5 700 Lubię To - Tematyka dla nastolatek
Również nie był spamiony, kilkuletni staż, aktywność na takim samym poziomie jak poprzedni fanpage. Tutaj również dodałem posta, że szukam adminek. Informacja dotarła jak narazie do 100 osób. Cena to 60zł

3. 1 900 Lubię To - Tematyka dla nastolatek
Ten w przeciwieństwie do pozostałych był spamiony. Jednak tyle co widać, czyli 2-3 posty. Słaba aktywność, prawie 2 000 like. Podobna sytuacja do poprzednich fanpage, ale przez to, że na nim spamowałem to oczekuję 10zł

4. W gratisie dam Wam około 10 mikro-fanpage (0-100 like). Jeden z nich ma 400 like.

Pozostaw w komentarzu swoją deklarację, że chcesz otrzymać linki do stron, a ja wyślę je na PW Wink

3.Kontakt: PW
4.Sposób zapłaty za przedmiot : Skrill



RE: [Sprzedam] Trzy "większe" fanpage GRATIS Dziesięć mikro-fanpage - Kacpersky12 - 20-05-2015 20:37

Można zamknąć temat. Fanpage sprzedane Wink


[Sprzedam] Trzy "większe" fanpage GRATIS Dziesięć mikro-fanpage - Coristo - 21-05-2015 08:39

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.