Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeniesienie się z darmowego WP na hosting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Przeniesienie się z darmowego WP na hosting (/Temat-Przeniesienie-sie-z-darmowego-WP-na-hosting-114229)



Przeniesienie się z darmowego WP na hosting - MrGabor - 18-05-2015 12:18

Witajcie, mam bloga na darmowym Wordpressie.
mam też innego bloga podpiętego pod hosting i również na WP.

Jak usunąć drugiego bloga i na jego miejsce podpiąć bloga z darmowego wordpressa?
Muszę do niego dokupić domenę,wiem Wink
Ale co dalej?


RE: Przeniesienie się z darmowego WP na hosting - prawego - 18-05-2015 14:33

Zrób kopię bazy danych, tekstów i przenieś.


RE: Przeniesienie się z darmowego WP na hosting - rozekrr - 18-05-2015 16:06

Po pierwsze to dowiedz się czy z darmowego WP możesz zrobić kopię bazy danych czy tylko podczepić płatną domenę.
Jeżeli da się zrobić backup to resztę znajdziesz w Google Smile


RE: Przeniesienie się z darmowego WP na hosting - MrGabor - 18-05-2015 17:26

nie chodzi już nawet o przenoszenie całości treści, bo jest ich mało.
Tyle że na WP są różne płatne opcje i za bardzo nie wiem jak to się ma do płatnego hostingu i płatnej domeny poza światem WP Wink


RE: Przeniesienie się z darmowego WP na hosting - rozekrr - 19-05-2015 08:13

Nie rozumiem Ciebie... Kupujesz hosting, instalujesz Wordpressa i wrzucasz starą bazę, zmieniasz dane w config na ftp i tyle. Co tu więcej chcesz robić? Ewentualnie instalujesz wtyczki i pluginy które chcesz i gotowe.


RE: Przeniesienie się z darmowego WP na hosting - linoskoczek - 20-05-2015 21:06

Bazy danych chyba nie wyciągnie z darmowego wordpress.com.

@autor, płatne opcje to znaczy? Jakieś pluginy premium?


RE: Przeniesienie się z darmowego WP na hosting - BennQu - 28-06-2015 04:03

Z darmowego hostingu .wordoress nie wyciagniesz bazy danych. Chyba ,że masz gdzieś ma .cba to wtedy robisz dumpa do .sql i wczytujesz na nowym hostingu Smile


RE: Przeniesienie się z darmowego WP na hosting - linoskoczek - 02-07-2015 18:59

@[BennQu], a da się wyciągnąć "eskporterem wpisów" czy jakoś tak? Jest taki plugin do WordPressa. Pytam, bo na kiedyś się wiedza na pewno przyda.


Przeniesienie się z darmowego WP na hosting - surfer0700 - 26-07-2015 14:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.