Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prawa autorskie YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Prawa autorskie YT (/Temat-Prawa-autorskie-YT-114198)



Prawa autorskie YT - roonek1 - 17-05-2015 15:51

Cześć,
Czasem jak chcę dodać nowy filmik na YT, a nie mam chęci na robienie go itd. po prostu szukam odpowiedniego filmu na powyższej stronie i go wstawiam. Raz na jakiś czas wyskoczy komunikat, że filmik jest zablokowany, bo jest już na YT (coś w tym stylu).
Jest jakiś sposób na ominięcie takich rzeczy ? Kiedyś czytałem na temat tego, że trzeba coś zmienić w pobranym filmie, ale nie mogłem znaleźć jak to zrobić i w jakim programie Tongue
Za pomoc dziękuję !


RE: Prawa autorskie YT - rachman - 17-05-2015 18:14

Z prawami autorskimi ma to niewiele wspólnego... Tobie chodzi by przyjmowało to co dublujesz - zwiększ/zmniejsz deczko długość, coś wytnij/dodaj, itd. tak by mechanizm nie rozpoznał że to identyczny plik.


RE: Prawa autorskie YT - roonek1 - 17-05-2015 18:47

Nie chodzi o przejmowanie, bo wtedy dostaje komunikat, że kasa z reklam z tego filmu idzie na konto tego pierwszego. Jednakże działa to na pewno tak samo. Mnie chodzi o to, żeby YouTube nie usuwał mi tego filmiku, żeby nie mógł go rozpoznać. Tak jak pisałem słyszałem o jakieś przemianie osi w filmie (WTF?).


RE: Prawa autorskie YT - rachman - 17-05-2015 18:55

nie znam się ale czytałem kiedyś coś podobnego i dodawali jakieś napisy na początku czy coś w tym stylu itd. może wtedy ta oś też się przesuwa, logicznie by tak wychodziło Wink


RE: Prawa autorskie YT - wasia90 - 18-05-2015 22:38

No logiczne, że musisz zmienić treść filmu by nie uznało go za duplikat. Są mniej i bardziej wyszukane sposoby. najprostszym to dodanie kilku sekund filmu na końcu, ale to nie gwarantuje 100 % sukcesu. Robot skanuje sobie filmik i co jakiś czas rozpoznaje treści, jak będzie dużo treści identycznych to albo ogranicza prawa autorskie, jeżeli rozpoznał czyjeś (np. odnośnie muzyki) albo daje, że duplikat.


RE: Prawa autorskie YT - eciver - 19-05-2015 13:07

Możesz próbować jeszcze dodać intro, jakieś przerywniki w trakcie, znak wodny, zmodyfikować pitch. Jednak nie zawsze to przynosi rezultaty.