Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena pod hacki cos warta ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Domena pod hacki cos warta ? (/Temat-Domena-pod-hacki-cos-warta-114168)



Domena pod hacki cos warta ? - evenixx - 16-05-2015 22:24

Witam chcialem zarabiac na hackach ppi i kupile hosting + domene ale zarobki byly bardz bardzo slabe i mie sie odechcialo dodawac postow na strone hosting juz wygasl ale domene na rok kupilem domena jest to hackandgame.com jest ona cos warta Big Grin ?


RE: Domena pod hacki cos warta ? - Haxite - 16-05-2015 22:36

Cześć,
chciałbym abyś w miarę możliwości używał przynajmniej znaków interpunkcyjnych. Nie wymagam ale zdecydowanie lepiej by się czytało.

Odpowiadając na pytanie: tak domena jest COŚ warta (myślę, że ok 100-200$). Zawiera 2 bardzo konkretne słowa 'hack' oraz 'game'. Dla przykładu wpisując w google "hack and game" ukazuje się adres hackandgameworld.com jako pierwszy do wyboru. W takim razie twoja domena ma bardzo duży potencjał.


RE: Domena pod hacki cos warta ? - evenixx - 16-05-2015 22:51

(16-05-2015 22:36)Haxite napisał(a):  Cześć,
chciałbym abyś w miarę możliwości używał przynajmniej znaków interpunkcyjnych. Nie wymagam ale zdecydowanie lepiej by się czytało.

Odpowiadając na pytanie: tak domena jest COŚ warta (myślę, że ok 100-200$). Zawiera 2 bardzo konkretne słowa 'hack' oraz 'game'. Dla przykładu wpisując w google "hack and game" ukazuje się adres hackandgameworld.com jako pierwszy do wyboru. W takim razie twoja domena ma bardzo duży potencjał.

ok sorry za te znaki pisałem szybko i nawet uwagi nie zwróciłem, a co do domeny to gdzie moge ja sprzedać. Bo te 100$ mi wystarczy dałem za nią 50zl Big Grin


RE: Domena pod hacki cos warta ? - Haxite - 16-05-2015 22:57

Jest pełno giełd domen ale jak już miałbym polecać to dwie:
- aftermarket.pl - PL
- sedo.com - zagraniczna

Oczywko nie warto się napalać bo domeny możesz nie sprzedać nawet za miesiąc czasu. Wydaje mi się, że najszybciej by było gdybyś pytał ludzi na forach zarobkowych PPI/PPA.


RE: Domena pod hacki cos warta ? - evenixx - 16-05-2015 22:59

ok dzięki za pomoc Smile


Domena pod hacki cos warta ? - Majka - 08-08-2016 20:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.