Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na nowy komputer - how? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na nowy komputer - how? (/Temat-Na-nowy-komputer-how-114165)

Strony: 1 2 3


Na nowy komputer - how? - TheMegaCherry - 16-05-2015 21:28

Hej wszystkim,

Potrzebuje sfinansować sobie nową jednostkę centralną i z moich wyliczeń rynkowych wykalkulowałem, że potrzebne mi będzie 4000 zł.

Teraz pytanie do was moi drodzy...
...w jaki sposób mógłbym powyższą gotówkę zdobyć pracując na komputerze / przez internet?
Jaki sposób jest na obecną chwilę najbardziej efektywny?

Wiem, że to głupie pytanie ale jestem w tej chwili już desperatem, przepraszam.


RE: Na nowy komputer - how? - evenixx - 16-05-2015 21:35

Poczytaj forum a nie pytaj na czym zarabiac napewno coś dla siebie znajdziesz Rolleyes


RE: Na nowy komputer - how? - DzejkobPL - 16-05-2015 21:36

Suby SMS lub SMS Premium - jeżeli chcesz pieniędzy "na szybko". Smile


RE: Na nowy komputer - how? - TheMegaCherry - 16-05-2015 21:40

(16-05-2015 21:36)DzejkobPL napisał(a):  Suby SMS lub SMS Premium - jeżeli chcesz pieniędzy "na szybko". Smile

A czym sie różnią Suby SMS od SMS Premium?

(16-05-2015 21:35)evenixx napisał(a):  Poczytaj forum a nie pytaj na czym zarabiac napewno coś dla siebie znajdziesz Rolleyes

Przepraszam za moją ignorancję, ale wolę dowiedzieć się od ludzi z doświadczeniem a nie szukać na własną nie doświadczoną ręke.


RE: Na nowy komputer - how? - sergio90 - 17-05-2015 10:01

chcesz to napisz do mnie, ja pomagam w subach


RE: Na nowy komputer - how? - full2000 - 17-05-2015 11:10

Autor przecież są poradniki jak zarabiać na forum. Sam musisz zdecydować jaką metodą będziesz zarabiał, nikt nie zrobi tego za ciebie. Jeżeli nie jesteś totalnym laikiem zobacz ten mój w sygnaturze


RE: Na nowy komputer - how? - TheMegaCherry - 17-05-2015 11:15

(17-05-2015 11:10)full2000 napisał(a):  Autor przecież są poradniki jak zarabiać na forum. Sam musisz zdecydować jaką metodą będziesz zarabiał, nikt nie zrobi tego za ciebie. Jeżeli nie jesteś totalnym laikiem zobacz ten mój w sygnaturze

Najbardziej chyba interesują mnie Suby SMS.
Co w tej dziedzinie poradzicie?
Z jakich stron korzystać?
Jakieś poradniki warte przeczytania?
Co muszę wiedzieć na starcie?

PS: Znam się na grafice komputerowej, przerabianiu szablonów HTML / CSS jak i na obróbce wideo.


RE: Na nowy komputer - how? - KKamil897 - 17-05-2015 13:55

Premium SMS Smile


RE: Na nowy komputer - how? - TheMegaCherry - 17-05-2015 16:28

(17-05-2015 13:55)KKamil897 napisał(a):  Premium SMS Smile

A czemu premium SMS jest lepsze od Sub SMS?


RE: Na nowy komputer - how? - zjadamkredki - 17-05-2015 16:52

Ja powiem tak - najlepszy dla mnie jest Leadmore, bo jest tam subsms (który jest znacznie wygodniejszy dla naszej "ofiary", bo wystarczy, że wpisze swój nr i wybierze operatora) i stawka za takiego suba jest dobra - 6zł + możesz prosić o podniesienie stawki, natomiast na innych serwisach albo nie ma subsms'ów, albo są z niskimi stawkami, np. 4.50zł bodajże na MyLead, a w premium sms masz do wyboru stawkę, np. 7 lub 10 złotych, ale minusem tego jest to, że osoba zamiast wpisania swojego nr telefonu musi sama wysłać sms'a.