Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] BOT do spamowania na czacie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [sprzedam] BOT do spamowania na czacie (/Temat-sprzedam-BOT-do-spamowania-na-czacie-114151)

Strony: 1 2 3


[sprzedam] BOT do spamowania na czacie - siuvax - 16-05-2015 16:52

1.Nazwa przedmiotu : SpamBot
2.Opis przedmiotu : Bot, a wlasciwie makro napisane w iMacros do spamowania na mczat.in Można wstawić dowolny tekst, link lub tekst z linkiem. Makro laczy sie z rozmowca, wysyla wiadomosc, rozlacza sie i tak w kółko. Działa na firefoxie z zainstalowanym imacros
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 5zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal


RE: [sprzedam] BOT do spamowania na czacie - szyweg - 16-05-2015 17:42

Dzien dobry, biorę to proszę o gg/skype na pw Wink


RE: [sprzedam] BOT do spamowania na czacie - Majka - 16-05-2015 18:29

pisz pw to wezmę na próbę


RE: [sprzedam] BOT do spamowania na czacie - zjadamkredki - 16-05-2015 21:04

Napisałem Ci na pw ok. 19, czekam na odpowiedź Big Grin


RE: [sprzedam] BOT do spamowania na czacie - siuvax - 16-05-2015 23:12

luz, jutro wszystko zalatwimy Wink jest sobota, mam "ograniczony" dostep do neta Smile


RE: [sprzedam] BOT do spamowania na czacie - zjadamkredki - 17-05-2015 12:57

Kupiłem, polecam Smile


RE: [sprzedam] BOT do spamowania na czacie - szyweg - 17-05-2015 13:12

Trochę czekałem aż mi go sprzeda ale w końcu sprzedał Big Grin Więc tak wszystko jak najbardziej w porządku. Jak ktoś ma IQ większe niż swój numer buta to poradzi sobie z edycją pod siebie bez najmniejszego problemu. Uważam, że cena 5zł jest bardzo atrakcyjna Smile


RE: [sprzedam] BOT do spamowania na czacie - siuvax - 17-05-2015 13:20

dzieki za dobre opinie Wink
Do tej pory trzy osoby maja tego bota i mysle ze jeszcze max 2,3 kopie moge puscic w swiat zeby nie bylo za duzego spamu na czacie Wink
Dokladnie tak jak mowi szyweg. Mozna go sobie wyedytowac na milion sposobow pod siebie i pod rozne programy partnerskie


RE: [sprzedam] BOT do spamowania na czacie - banipunz - 17-05-2015 13:26

W takim razie chciałbym zarezerwować jedną sztukę Big Grin


RE: [sprzedam] BOT do spamowania na czacie - szykiryki - 17-05-2015 15:41

Biore, napisalam pw