Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. (/Temat-Dziennik-nasgarotha-cel-1kPLN-dzien-114140)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - nasgaroth - 16-05-2015 14:29

Cześć wszystkim.


Jestem Łukasz, mam już 22 lata i postanowiłem założyć dziennik celem motywowania swojej niecnej osoby do działania. W szeroko pojętym zarabianiu w sieci siedzę od 2008 roku, kiedy to trafiłem na forum PiO i jako piętnastolatek zarobiłem swoje pierwsze pieniądze z internetu tworząc treści na zaplecza seo. Przez cały ten okres próbowałem wielu metod zarabiania, jedne z nich wychodziły mi lepiej, inne gorzej.

W tym roku skupiłem się na pogłębianiu wiedzy o media buyingu a także szlifowałem swoje umiejętności jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Obecnie moim głównym źródłem dochodu jest PPA czy CPA czy jak to się tam w naszym pięknym kraju przyjęło nazywać. Uzyskuje dniówki rzędu 50$-120$ promując swoje strony na Francję oraz Holandię (a niedługo dokładam Niemcy). Ruch na strony pochodzi w 70% z pozycjonowania, reszta to paid traffic. Strony oczywiście white-hat, żadne hacki czy inne pierdoły. Dodatkowo od czasu do czasu wpadnie jakiś lead z programów afilacyjnych, które od czasu do czasu promuję głównie przez social, ale nie przywiązuje już do tego takiej wagi jak kiedyś.

Jakie plany na przyszłość?
Cel jaki sobie ustawiam to 1kPLN w dzień. Ciężko mi powiedzieć kiedy mogę go osiągnąć, jako iż nie mam zamiaru ograniczać się tylko do PPA a korzystać z własnych metod. DYWERSYFIKACJA miśki, taka moja rada dla Was Big Grin Moje metody będą opierały się głównie na sprzedaży swoich usług, albo może raczej nazwijmy je produktami. Dlatego dziennik będzie głównie poświęcony opisem czynności, które mam zamiar wykonać aby te metody wdrożyć w życie a także udzielaniem rad dla innych userów, by żyło się nam lepiej. Dalej mam zamiar korzystać z seo i paid trafficu. Plan na następny tydzień to dokładne opisanie sobie założeń, analiza konkurencji (chociaż już wstępnie widziałem, że na niektóre nisze mam konkurencję zerową, a na niektóre ogromne – będzie ciekawie) i rozpoczęcie tworzenia nowych stron. Widełki leadów jakie sobie szacuję to 10$-150$/lead, ale w tej chwili ciężko mi to jeszcze określić. Do końca przyszłego miesiąca mam zamiar wystartować ze wszystkim. Szykuje się więc ciekawie Big Grin

Postaram się postować codziennie, ale jako że jestem kolosalnym leniem i piję naprawdę często nie obiecuje. Tak samo jak już wiem, że szybciej będzie mi napisać ile dzisiaj zarobiłem, niż wklejać screeny.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z dziennikiem, jednak uprzedzam już, że gdyby ktoś może uczynił mi zaszczyt i zapytał – NIE MENTORUJE. Zwyczajnie przy moim trybie życia nie mam na to czasu. Nie wykluczam jednak, że za jakiś czas kilka z nisz czy sposobów opublikuje, tutaj na forum czy na swojej prywatnej stronie.

Zapraszam do komentowania.

Piona i pozdrawiam,
nasgaroth.


RE: Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - Flejva - 16-05-2015 15:05

Bede odwiedzal , powodzenia Smile


RE: Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - simondon - 16-05-2015 15:36

30k/miesiąc - kosmos Rolleyes

PowodzeniaBig Grin


RE: Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - morenox - 16-05-2015 17:33

No Cel **** w kosmos Big Grin Na pewno będę wpadał!

Good luck dude Big Grin


RE: Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - DzejkobPL - 16-05-2015 17:41

Będę śledził. Smile


RE: Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - evenixx - 16-05-2015 17:46

powodzenia bede sledzil Big Grin twoj cel dzienny jak moj miesieczny Jerk


RE: Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - Miko93PL - 16-05-2015 18:59

Zapowiada się bardzo ciekawy dziennik na pewno będę zaglądał Wink


RE: Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - prololex - 16-05-2015 19:05

Na bogato widzę Big Grin


RE: Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - adios123 - 17-05-2015 07:12

Fajny cel dzienny obrales, zycze powodzenia.


RE: Dziennik nasgarotha - cel 1kPLN/dzień. - full2000 - 17-05-2015 11:04

No powiem ci że konkretnieBig Grin tekst miło się czyta, na pewno będę zaglądał. Powodzenia!