Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
napisz do mnie na email/fb - o co chodzi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: napisz do mnie na email/fb - o co chodzi? (/Temat-napisz-do-mnie-na-email-fb-o-co-chodzi-114114)



napisz do mnie na email/fb - o co chodzi? - Wredna - 16-05-2015 11:16

witam. ostatnio otrzymałam wiadomość typu: napisz do mnie na email <adres> no i dałam się na to przed chwilą 'złapać'. Czy jest to jakaś kolejna nisza wymyślona? Big Grin

często też widzę na asku 'prosze, napisz do mnie na fb: link do profilu'.

czy może coś się stać po samym podaniu emaila? mam na nim moje wszystkie ważne dane.


RE: napisz do mnie na email/fb - o co chodzi? - Voldir - 16-05-2015 11:34

Pewnie ktoś robi bazę mailingową i to wszystko. Chyba, że masz tak samo inteligentne, czyt. identyczne hasło jak log na asku no to będzie grubo Big Grin


RE: napisz do mnie na email/fb - o co chodzi? - PremAccHack - 16-05-2015 11:39

Jak mozna sie na to nabrac? Chyba juz kompletnie w domu nie masz co do robienia i siedzisz po 5h na kompie. Albo jestes gimbusem Smile Jacy ludzie sa naiwni jejku Tongue


napisz do mnie na email/fb - o co chodzi? - Admin - 16-05-2015 12:11

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.