Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Restock Pytanie paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Restock Pytanie paypal (/Temat-Rozwiazane-Restock-Pytanie-paypal-11411)



[Rozwiązane]Restock Pytanie paypal - JoPello - 05-08-2010 14:56

Witam wszystkich!!!
Czekam na Restock i to będzie mój pierwszy a wiec chciałem się zapytać czy biorąc PayPal muszę mieć konto na PayPal?? Jak to wszystko wygląda?
Nigdy nie miałem tam konta i chciałem się jeszcze zapytać czy mogę potem te pieniądze przelać na zwykle konto bankowe??
Z góry dzięki


RE: Restock Pytanie paypal - kreatywny - 05-08-2010 14:58

jesli na restocku chcesz zgarnąć kase (paypal) to logiczne że musisz mieć konto na paypalu
najlepiej od razu sobie je załóż na paypal.pl jest darmowe i przydatne

tylko pamiętaj załóż je na ten sam mail który masz na lockerz.com


RE: Restock Pytanie paypal - Bolt - 05-08-2010 15:26

można przelać na konto bankowe


RE: Restock Pytanie paypal - Magnus - 05-08-2010 15:27

(05-08-2010 14:56)JoPello napisał(a):  Witam wszystkich!!!
Czekam na Restock i to będzie mój pierwszy a wiec chciałem się zapytać czy biorąc PayPal muszę mieć konto na PayPal?? Jak to wszystko wygląda?
Nigdy nie miałem tam konta i chciałem się jeszcze zapytać czy mogę potem te pieniądze przelać na zwykle konto bankowe??
Z góry dzięki

Musisz mieć konto.Konto jest darmowe.Tak możesz pieniądze z wygranej z lockerz przelać na konto bankowe na paypal'u da sie wymienić na zł polskie :]


RE: Restock Pytanie paypal - Crasher - 05-08-2010 16:55

i najważniejsze nie powiedzieli Ci koledzy, adres paypal musi mieć taki sam jak adres e-mail, z lockerz Smile


RE: Restock Pytanie paypal - cpr - 05-08-2010 17:43

A tak poza tym wcale nie musisz mieć konta na PP. Nawet jak wygrasz PayPal`a to konto na PP możesz sobie założyć kiedy chcesz- nawet rok po wygranej. Kasa tak czy tak dojdzie.


RE: Restock Pytanie paypal - JoPello - 05-08-2010 20:37

Dzieki wszystkim
+ dla kazdego


[Rozwiązane]Restock Pytanie paypal - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.