Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdBrook - konkurent TrafficMonson - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AdBrook - konkurent TrafficMonson (/Temat-AdBrook-konkurent-TrafficMonson-114101)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - dariuszxdd - 20-09-2015 20:01

osobiście uważam że warto. użytkowników co raz więcej wypłaty dochodzą bez problemowo naliczenia także są ładne ...
tylko nie ma i nie będzie już paypal ...
ja aktualnie zarabiam w 3 innych programach które pozwalają myśleć o dłuższym zarabianiu


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - hypocrisy - 20-09-2015 20:04

Nie chcę rzucać truizmami, ale tak naprawdę to twoje pieniądze i sam musisz podjąć decyzję. Adbrook działa już długo, ma wysoką stopę zwrotu i jest typowym ponziakiem, a zobowiązania programu są kolosalne. Nie zmienia to jednak faktu, że codziennie przybywa nowych inwestorów (średnio 300 rejestracji dziennie, każdy wnosi ze sobą jakiś bagaż gotówki), program nalicza jak w zegarku, wypłaty idą instant i nie ma problemu nawet z czterocyfrowymi kwotami. Ten incydent z paypalem wcale nie zaszkodził programowi, a w zasadzie przyciągnął rzesze inwestorów, część dostała zwrot, część zainwestowała z innego procka. Tak więc adbrook wciąż cieszy się ogromną popularnością, nie zdradza najmniejszych oznak zadyszki, a admin ma długoterminowe plany. Oczywiście tylko on wie, kiedy tak naprawdę adbrook się zwinie, i żadne analizy czy wróżenie tego nie zmienią.
Jeśli masz żyłkę hazardzisty, wchodź, jeśli boisz się utraty środków, poszukaj innego, świeższego programu (oczywiście ryzyko było, jest i będzie w każdym programie)


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - Kemesz - 20-09-2015 20:10

Dzięki za super odpowiedź. Wiadomo, moja gotówka - moje decyzje. Jednak chciałem usłyszeć opinię bardziej doświadczonych graczy.


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - todek78 - 20-09-2015 20:18

Program ma już 4 miesiące, więc przy sporych naliczeniach ryzyko rośnie. Ja od czerwca przy małej inwestycji wyciągnąłem już 300%. Jednak są nowe inwestycje, przymusowe 20% na reinwestycję, więc to są czynniki, które przemawiają za tym, ze program jeszcze może trochę podziałać, ale równie może za tydzień zniknąć jak każdy inny.
Uważam, że jak wchodzić, to z nastawieniem na jak najszybsze wyciągnięcie inwestycji, np miesiąc reinwestycji, i potem spokojnych zarobków Smile


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - Kemesz - 20-09-2015 20:53

Jasne, przy tak dużym ROI liczę się z tym, żeby wejść i jak najszybciej wyjść z wpłaconym kapitałem, a obracać tylko zyskiem.


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - todek78 - 20-09-2015 21:32

No to jest najrozsądniejsze wyjście Smile
Chyba ze masz trochę kasy, którą chcesz ew. poświecić i bardziej zaryzykować, to wtedy 2-3 miesiące reinwestujesz i możesz 300-400% wyciągnąć. Decyzja już wyłącznie należy do Ciebie Wink


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - Niepowaszny - 26-09-2015 22:39

Szukam jakiegoś mentora, który wytłumaczy mi na PW kilka spraw i jak się przekonam zarejestruję się od niego z linku i chętnie zainwestuję jakieś $ w ten serwis. Pisać PW.


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - tadek7 - 11-10-2015 21:40

ktoś zarabia tu jeszcze ? Polecacie ?


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - dariuszxdd - 12-10-2015 10:22

Tak program jest w wyśmienitej kondycji Smile
Na bieżąco bądź na oficjalnej polskiej grupie na facebooku .


RE: AdBrook - konkurent TrafficMonson - Proel - 12-10-2015 22:07

Zarabiać, zarabiają ale na dzień dzisiejszy. Moim zdaniem jak wytrzyma do grudnia będzie hitem tego roku Smile