Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA (/Temat-7-nisz-subsms-i-PPA-DUZA-I-LATWA-KASA-114097)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 20-05-2015 19:59

@[must]: podeślij na priv Smile

PS: Pozostały 2 sztuki. Jedna z rezerwacji odwołana.


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Squall112 - 20-05-2015 20:36

Podaj pp na pw. Zastanawiam się nad kupnem Tongue za godzinkę odpisze i może wpłacę kasę jak wrócę do domu Smile


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 20-05-2015 20:40

(20-05-2015 20:36)Squall112 napisał(a):  Podaj pp na pw. Zastanawiam się nad kupnem Tongue za godzinkę odpisze i może wpłacę kasę jak wrócę do domu Smile

Poszło Big Grin


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Squall112 - 20-05-2015 21:22

Nisze promujemy o określonych porach ? Ma to jakieś znaczenie ?


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 20-05-2015 21:24

Jakieś znaczenie ma, na pewno nie warto pracować w nocy. I późnym wieczorem (tj. 23-24)
Najlepiej gdy jest sporo ludzi w sieci.


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Ciastek - 20-05-2015 21:35

(20-05-2015 19:19)Tyrkijt napisał(a):  @[Ciastek]: Prosiłbym o wypowiedź, bo z tego co wiem Ty zacząłeś już zarabiać Smile

Mi się prawie zwrócił,ale to z tego względu, że ja jeszcze "raczkuje" w tym sposobie zarabiania. Ktoś kto jest obyty powinien odrobić nawet tego samego dnia...


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 20-05-2015 21:39

Dzięki Ciastek Smile Ostatnia sztuka do sprzedania i zamykam temat!!! Zapraszam chętnych na priv Smile


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Squall112 - 20-05-2015 21:54

Poradnik zakupiony, jest dość ciekawy 2 sposoby z 7 znałem ale się za nie nie zabierałem, nie wiedziaem że można tyle na tym zarobić. Wink Jak dam radę to za parę dni pokaże efekty Smile


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 20-05-2015 21:58

Dzięki za recenzje!
Pozostała jedna i ostatnia sztuka poradnika! Kto pierwszy ten lepszy.


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - amazing892 - 21-05-2015 13:38

Nigdy nie piszę na forum aczkolwiek konto mam ponad rok, postanowiłem napisać recenzje ponieważ poradnik zakupiłem. Jak wyżej było wspominane 7 nisz, na pierwszy rzut oka są to pomysły które każdemu mogłyby przyjść na myśl ale jednak brakowało tej koncentracji. Czy są nie moralne? Z początku jak to czytałem twierdziłem że to zupełnie moralne... ale gdy zaczęły wpadać leady, zrobiło mi się tych ludzi trochę żal, ale cóż taki jest biznes. Czy są nie legalne? Powiem krótko, wystarczy trochę pomyśleć i z każdej niszy zrobi się legal. Poradnik treściwy bez zbędnych sformułowań. Spokojnie idzie odrobić choć mi do pełnej sumy jeszcze trochę zostało ale to może przez lenia, i może dlatego że dłużej przemyślam plan działania każdego sposobu. Jak widać została ostatnia sztuka. Jeżeli ktoś jeszcze tu zagląda, bierz bez zastanowienia na pewno odrobisz! Smile Powodzenia dla reszty!


PS. Chyba jestem bez sumienia, 7 sposób jak najbardziej przypadł mi do gustu! Smile Trochę podłe, ale jak już wspomniałem taki jest biznes w sieci.